BURAK ÖZÇİVİT İLE KEREM BÜRSİN, CAN FEDA’NIN GALASINDA!

Takip Et:

Türk Silahlı Kuvvetlerini anlatan Can Feda filminde rol alan Burak Özçivit ile Kerem Bürsin muhabirlerin sorularını yanıtladı. Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, galaya eşi Fahriye Evcen ile birlikte katıldı.

 

Özçivit, “Can Feda filmi diğer filmden biraz daha ayrı bir yere konmalı. Çünkü bir asker filmi yapıyorsunuz, onların neler yaşadıklarına şahit oluyorsunuz. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin daha önce elde ettiği başarıları zaten hepimiz yakından biliyoruz. Bu filmin senaryosu beni gerçekten kendine çekti. Çünkü hepimizden birer parça taşıyor. Filmin senaryosu elime geçer geçmez Kerem’e bahsettim ve hemen çalışmalarımıza başladık. Can Feda filmine karşı ayrı bir inancım var” diye konuştu.

 

 

 

Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, galaya sevgilisi Serenay Sarıkaya ile birlikte katıldı. Bürsin, “Bu senaryo elimize gelmeden önce Burak ile birlikte böyle bir işte yer almak istediğimizi konuşuyorduk. Çünkü ülkemizde bu tarz işler fazla yapılmıyor. Bir kara timinin, bir havacıyı kurtarması gayet kulağa hoş geldi ve bu filmi çekmeye karar verdi. Askerlerimizi daha iyi anladık, onlar neler yaşıyor, nelerle karşılaşıyor ve savaşıyor. Bu filmden sonra çok daha iyi anladık ve seyirci de izlediği zaman Türk askerinin nelerle karşılaştığını, onların neler hissettiğini çok daha iyi anlayacak” dedi.