Burak Özçivit, Fahriye ve Karan’ı tercih etti!

Burak Özçivit’in Dubai merkezli bir firmadan 10 milyon TL’lik reklam teklifi aldığı ve yakışıklı oyuncunun bu teklifi kabul etmediğini öne sürüldü…

Takip Et:

Ekranların en çok kazanan erkek oyuncularından olan Burak Özçivit, yeni dizisi Diriliş Osman ile televizyonda olmaya hazırlanıyor. 5 sezon boyunca Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan yapımda Osman Bey’i canlandıracak yakışıklı oyuncunun dizide yer alacağı aylar öncesinde açıklanmıştı. Bölüm başı 325 bin lira alacağı konuşulan Özçivit’in dizi için aylar öncesinde çalışmaya başladığı biliniyor. At binme, kılıç kullanma ve tarih gibi derslere alan yakışıklı oyuncunun partnerinin önce Aslıhan Karalar olduğu söylenmiş daha sonra ise Özge Törer de karar kılındığı konuşulmaya başlamıştı.

10 MİLYON LİRAYI ELİNİN TERSİYLE İTTİ

Diriliş Osman için yoğun bir şekilde çalışmalara devam eden Burak Özçivit’e çok popüler olduğu ve birkaç kez adına davetlerin düzenlendiği Dubai’den bir teklif geldi. İddiaya göre; Nisan ayında baba olan ünlü oyuncuya bir çocuk bezi firması reklamlarında yer alması için teklif götürdü. Diriliş Osman’ın çekimlerinin yoğun olması sebebiyle ailesine uzun süre zaman ayıramayan Özçivit’in bir de bu teklifi kabul ederse Fahriye Evcen ve Karan bebekten çok fazla uzak kalacağını düşünerek teklifi reddettiği konuşuluyor. Özçivit’e yöneltilen teklifin 10 milyon liralık bir teklif olduğu da iddialar arasında. Yakışıklı oyuncu bu teklifi reddederek bir servetten olmuş oldu.

13 Nisan’da doğan Karan’ın ilk fotoğrafı için Özbekistan ve Kazakistan’da yer alan inşaat firmalarının 2 milyon lira teklif ettiği öne sürülmüştü. Karan bebeğin ilk fotoğrafı, ünlü çiftin Bodrum tatilleri sırasında magazinciler tarafından çekilmişti.