Burak Özçivit: “Bu durum Fahriye ve beni üzüyor!”

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Burak Özçivit, 10 aylık oğlu Karan'a gelen reklam teklifleri hakkında konuştu...

Takip Et:

Şu sıralar atv‘de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey‘i canlandıran Burak Özçivit, önceki gün tek başına bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ünlü oyuncu, kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yakışıklı oyuncu, oğlu Karan hakkında “Her şey çok güzel gidiyor babalık çok güzel bir duygu inşallah herkese nasip olur. Gündüz set, gece Karan ile vakit geçiriyorum. Karan hem anneci, hem babacı” ifadelerini kullandı.

Karan bebeğin paylaşımlarının çok konuşulması üzerine yorum yapan oyuncu,“Nazara inanıyoruz ama çok dua ediyoruz bu konuda, çok dikkatliyiz” dedi. Muhabirlerin, Karan bebeğe gelen reklam tekliflerini hatırlatması ile Özçivit, “Yalan yanlış haberler yapılıyor, çocuğumun para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor.” açıklamasında bulundu. Ünlü çiftin 10 ay önce doğan çocukları Karan’ın ilk fotoğrafını anne Fahriye Evcen yayınlamıştı. 3 milyondan fazla beğeni alan bu fotoğraftan sonra markalar Karan bebekle reklam yapmak için sıraya girmişti.