Magazin

Burak nereye Fahriye oraya!

Burak Özçivit’in 1 yıldır hazırlandığı Kuruluş Osman dizisi ilerleyen günlerde atv’de yayınlanmaya başlayacak. Yakışıklı oyuncunun dizisinin yayınlanan fragrmanla görücüye çıktı. Fragmanda uzun saçları ve Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemine ait kıyafetleriyle dikkat çeken Burak Özçivit, yeni dizisi ile sosyal medyada çok konuşuluyor.

FAHRİYE, OĞLU KARAN’LA GİTTİĞİ SETE EŞİ İÇİN YEMEK TAŞIYOR!

Şu sıralar zamanının çoğunu sette geçiren ve yoğun bir çalışma temposunda olan Burak Özçivit’i kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen yalnız bırakmıyor. Fahriye Evcen, nisan ayında doğan oğulları Karan’ı da yanına alıp sık sık Riva’da çekilen Kuruluş Osman dizisinin setine gidiyor. Eşini yoğun çalışma temposunda yalnız bırakmayan ve oğlunu da görmesini sağlayan güzel oyuncu, Burak Özçivit’in beslenmesi ile de yakından ilgileniyor. Evcen, evde hazırlanan sağlıklı yiyecekleri sete taşıyor.

Son olarak Kara Sevda isimli dizide Neslihan Atagül ile kameralar karşısında geçen Burak Özçivit, 2 yıldır ekranlardan uzak. 2017 yılında Çalıkuşu dizisindeki partneri Fahriye Evcen ile dünyaevine giren Özçivit, 13 Nisan’da oğlu Karan’ın doğmasıyla baba olma mutluluğunu yaşamıştı. Ekranda olmadığı süreçte Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi için hazırlanan Burak Özçivit, çeşitli derler almıştı. Dizi için saç ve sakallarını uzatıp bambaşka bir imaja bürünen ünlü oyuncu, işinin uzmanı hocalardan at binme, kılıç kullanma gibi dersler almıştı.

Uzun zamandır merakla beklenen dizinin çekimleri yakın zamanda başladı. Burak Özçivit’in partnerinin kim olduğu ise henüz netleşmedi. Başta oyuncu kadrosunda genç oyuncu Aslıhan Karalar’ın adı geçse de daha sonra bu iddianın gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. Son olarak ismi geçen kişi ise bir diğer genç oyuncu Özge Törer oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu