Magazin

Burak Hakkı: “Kimseye Söyleyemiyorum”

1994 yılındaki Best Model of Turkey birincisi seçilen usta oyuncu Burak Hakkı, son zamanlarda sakin bir yaşam seçen ünlüler arasında geliyor.  Çanakkale’ye giderek orada yaşamaya başlayan Burak Hakkı, çiftliğinde hem organik ürünler yetiştiriyor, hem de huzurlu bir yaşam sürüyor. En büyük fobisini anlatan Burak Hakkı röportajı ve Detaylar Haberimizde..

Burak Hakkı Genç Kadın İle Sarmaş Dolaş Görüntülendi..

Burak Hakkı: “Kimseye Söyleyemiyorum”

Eski dönemlerde uzun süren uçuşlar yapan Burak Hakkı yaşak zorunda kaldığı zorlu bir seyahat, tüm hayatını değiştirdiğini belirtti. Bu nedenle eğer uçağa binmek zorunda kalmışsam mutlaka sakinleştirici bir ilaç alırım.” Geçtiğimiz yıllarda Yunanistan’da bir tiyatro oyununda rol alan oyuncu, “Atina’da tiyatro yaparken arabayla gidip geliyordum. Bir kere rol arkadaşım Yannis Aivazis ile bir programa katılmamız gerekti. Birlikte gideceğimiz organizasyon için mecbur uçağa bindim. Tabii yine korkum başladı. Yolculuk boyunca arkadaşım espriler yaparak beni rahatlatmaya çalıştı. Üç saat nasıl geçti bilemiyorum. Herkes beni bekliyor. Tüm basın, öğrenciler, herkes orada… Uçak bileti aldılar ama utandım, ‘Uçak fobim var’ diyemedim.Sonra ne yapayım; arabayla Bodrum’a, oradan Rodos’a geçtim. Törenin sonuna yetiştim. Cesaretimi toplayıp bu korkumla yüzleşip üzerine gideceğim. Kolay olduğunu duydum, umarım ben de yenerim.”

Ünlü Oyuncu Burak Hakkı, Evlilik Yeminini Bozdu

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu