Medya

Burak Deniz heyecan yarattı!

Burak Deniz en son 2017’de yayın hayatına başlayan Bizim Hikaye dizisinde oynamıştı. Ünlü oyuncu, dizide Hazal Kaya ile başrolleri paylaşmıştı. Bizim Hikaye geçtiğimiz sezon final yaptı. Dizinin ardından Burak Deniz ve Hazal Kaya’nın arasında kriz çıktı iddiaları ortaya atılmıştı. İki ünlü oyuncunun yapıma veda etmek için sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda birbirlerini anmamaları dedikoduları alevlendirmişti.

Ünlü oyuncu, Bizim Hikaye final yapmasından sonra kısa bir tatile başlamış ve yeni sezon için gelen teklifleri değerlendirmişti. Show TV’de yayınlanması beklenen Patron dizisi ile anlaşan Burak Deniz’in partnerinin ise Dilan Çiçek Deniz olduğu iddia ediliyordu. Patron dizisi son dakikada iptal edildi. İddiaya göre; Show TV ve yapım şirketi bütçede anlaşamayarak anlaşmayı bozdu. İlk 13 bölüm için anlaşma yapan Burak Deniz ise alacağı olan yaklaşık 1 milyon liradan oldu.

SETE ZİYARETE GİTTİ, HERCAİ’YE KATILIYOR DEDİKODUSU ÇIKTI

Şu sıralar yeni bir dizi ile ekranlarda olup olmayacağı bilinmeyen Burak Deniz hakkında sosyal medyada ortaya atılan iddia adeta ortalığı karıştırdı. Önceki günlerde Mardin’i ziyaret eden yakışıklı oyuncu, Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün başrolünde yer aldığı Hercai dizisine gidince hem dizinin hayranları hem de Burak Deniz’in hayranları konuyu merak etmeye başladı. Burak Deniz’in Hercai dizisine katılacağı konuşulmaya başlasa da gerçek sonradan ortaya çıktı. Burak Deniz, Mardin’e gitmişken oyuncu arkadaşlarını da görmek istedi ve dizinin setine uğradı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu