Bülent Seyhan, Ivana Sert’i yerden yere vurdu!

Geçtiğimiz günlerde "Eurovision'da Türkiye'yi temsil etmek için hazırım" açıklamasında bulunan Ivana Sert'e MÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Seyhan tepki gösterdi...

Takip Et:

Moda tasarımcısı kimliğiyle tanınan ve önceki yıllarda moda programlarında jüri üyeliği yapan Ivana Sert, şarkıcılığa soyunmuştu. ‘İmalat Hatası’ isimli bir single çıkaran Sert, sahne almaya da başlamıştı. Türkçe’inin bozuk olmasıyla eleştirilen Sırp güzel, eleştirilere aldırış etmeden Ahmet Kaya’nın ‘Kum Gibi’ şarkısını seslendirmişti. ‘Kum Gibi’ yorumuyla hem eleştirilen hem de sosyal medyada ti’ye alınan Ivana, “Eurovision’da Türkiye’yi temsil etmek için hazırım.” diyerek şimşekleri bir kez daha üzerine çekmişti.

“BU NEDİR BÖYLE ÖZGÜVEN PATLAMASI?”

Daha önce Reynmen’in müzik piyasasına zarar verdiğini söyleyen MÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Seyhan, bu kez eleştiri oklarını Ivana Sert’e yöneltti. Seyhan, çiçeği burnunda şarkıcıya “Bu nedir böyle özgüven patlaması? Barlarda şarkı söyleyin, dans edin, paralar kazanın. Kendinize uygun markaların reklamlarını kapın, kabul. Destekleyelim de ama hadsizce boyunuzdan büyük laflar edince kendinize gelmeniz için birazcık eleştirelim ya! Kategorinizin dışına çıkmayın derim” sözleriyle yüklendi.