Medya

Bülent İnal, yeni sezona başlayan Payitaht Abdülhamid için ilk paylaşımını yaptı

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Dün akşam 9 Ekim Cuma 120. kısmıyla yeni sezona başlayan Payitaht Abdülhamid dizisi, yeniden coşkulu bir kısımla ekrana geldi. İzleyenlerin uzun süredir gözlediği dizi, sezona başlarken, kısım sonrasında birçok yorum ve ileti yapıldı sosyal medyadan.

Dizide Abdülhamid’i oynayan Bülent İnal, instagram sayfasından bir sonraki kısmın fragmanını paylaştı ve yeni sezonun hayırlı olması dileğini paylaştı. Yorumlar için de teşekkür eden oyuncunun bu paylaşımı, takipçilerinden alkış ve birçok yorum aldı.
Dizinin yeni sezonunda yeni katılan oyuncular ve karakterler de bir bir ortaya çıktı. Ancak bir karakterin dağılışı, izleyenleri üzdü.

Aşinayı üzere Gürkan Uygun, Halil Halid adlı karakter ile Payitaht Abdülhamid’de rol almıştı. Ancak oyuncu, yeni başlayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisine Hassan Sabbah rolü ile geçiş yaptı.

Gürkan Uygun’un Halil Halit karakteri ile diziye geri dönmesini isteyen izleyiciler, “Payitaht Abdülhamid’de Halil Halit devam etsin” diye yorumlarda bulundu.

İşte Bülent İnal’ın paylaşımı:

Yeni sezon hayırlı olsun.
Haftaya cuma fikir üzere👍👍👍👊👊👊

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu