BÜLENT ERSOY’UN FIRÇALADIĞI HELİN AVŞAR CANLI YAYINDA AĞLADI

Bülent Ersoy: Hülya'dan özür diledim

Coşkun Erdem'i anlatmak için Bülent Ersoy ve Onur Akay’ın telefonla canlı yayına bağlandığı programda, Helin Avşar zor anlar yaşadı! Elif Güvendik, Tayyar Işıksaçan ve Helin Avşar’ın TV 360 ekranlarında sunduğu “Aklınızda Kalmasın” isimli magazin programına, bu sabah Türk sanat müziğinin sevilen sanatçıları Bülent Ersoy ve Onur Akay telefonla bağlandı. Yoğun bakımda yatan usta kanun sanatçısı Coşkun Erdem'i anlatmak için bağlanan Ersoy ve Akay, herkesi şaşırtan ilginç açıklamalar yaptı. Akay, “Sağlık sigortası kamu spotu gibi duran bir haberle karşı karşıyayız. Coşkun Erdem’in ailesi çok mütevazı bir şekilde konuşuyor ve Türkiye’nin vefasızlık göstermeyeceğini düşünüyor.” dedi.

 

Bülent Ersoy ise, Hülya ve Helin kardeşlerden özür diledi. Aklınızda Kalmasın'ın sunucularından Helin Avşar, annesi Emral Avşar'a yakın olan ancak cenazeye katılmadığı için Bülent Ersoy'u affetmeyeceğini söylemişti. Bunun üzerine Ersoy canlı yayına telefon ile bağlanarak, Hülya ve Helin Avşar'dan özür diledi. Ersoy'un bu açıklamaları Helin Avşar'ı gözyaşlarına boğdu. İşte Ersoy'un açıklamaları:

 

"Seneler önce kendimi yargılayarak ben bunu ifade ettim. Hülya Hanım'a da söyledim. Hülya Avşar'a karşı bir tek bakımdan rahatsızım. Hakkını bana helal etsin. Ananın yeri başkadır. Onun içinin yeri sızladığı için o ne Bülent Ersoy'u dinler ne Zeki Müren'i dinler. Annesi benim de yakın arkadaşımdı. Dünya iyisi biriydi. Nasıl o haltı ettim de kendimi kaldırıp gitmedim. Hülya Hanım benim için bir şeyler söylemişti o sıralar çok gücüme gitti ama Hülya ile benim aramdaydı. Benim arkadaşıma karşı vecibelerimi yapmam lazımdı. Yapamadım… Bu durum da bana zaten her an rahatsızlık veriyor. Onun için onun kusuruna bakmıyorum o ana kuzusuydu. Hülya Avşar'ı aradım özür diledim. Anneleri de bana hakkını helal eder inşallah."

 

 

KİMSEYİ KAALE ALMIYORUM!

Daha önce, Bülent Ersoy'un rahmetli annesi Emral Avşar'la yakınlıklarından bahsederken, cenazeye katılmamasından dolayı kendisini ‘affetmeyeceğini' söyleyen Helin Avşar’a, Bülent Ersoy’dan çok sert tepki geldi. Ersoy,  programa bağlanır bağlanmaz “Zatıalinizle konuşmak meraklısı değilim ve kimseyi kaale almam!” diyerek Helin Avşar’ı sert sözlerle şok etti. Avşar ise, “Sinirlendiğim zaman ağzıma hakim olamıyorum.” diyerek Ersoy’a kafa tutmaya başlayınca Elif Güvendik, Helin Avşar’ı uyardı ve sakin olmasını söyledi. Daha sonra Bülent Ersoy yumuşayıp Avşar'ın annesi hakkında konuşmaya başlayınca, Helin Avşar gözyaşlarına boğuldu ve kısa süreliğini canlı yayını terk etti.

 

KUMAR HASTALIĞI VARDI!

Coşkun Erdem’le ilgili de konuşan Ersoy, “2 kez ekstra programlarımın parasını ona bıraktım. Çalışmış olduğum gazinolarda da fasıl yapması için kendisini istediğimi patrona ilettim ve onu aldırdım. Kumar hastalığı vardı benim gözümün önünde Kıbrıs’ta aşağıya indi bütün paraları her şeyi orada bıraktı.”