Magazin

Bülent Ersoy’dan ‘estetik’ açıklaması

Bülent Ersoy’un 19 Eylül Pazar akşamı sunuculuğunu yaptığı programa alkollü olarak çıktığı ileri sürülmüştü. “Bir yudum bir şey içmedim. Olsa söylerim. Sadece heyecan…” diyerek, hakkında çıkan iddiaları yalanlayan Ersoy, yeni açıklamalarda bulundu.


‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınına katılan Bülent Ersoy, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. 69 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

Çok heyecanlandık canlı yayın olduğu için. Muhterem izleyicilerin beğenmeleri üzerine hazırlanan bir program, ‘Acaba ne diyecekler?’ heyecanı…

En başta yaratıcı olmak, üretici olmak, yerinde saymamak ve insanlara saygılı olmak gerekir. Yorumlar hep yapıldı 50 senedir. Bazılarını haklı gördüm, bazılarını haksız…

Üzüntülerimi yastığıma akıttığım iki damla yaşla kimseye göstermedim, hep tolere etmeye çalıştım. Böyle bir tarzım, tavrım hayatım boyunca olmadı!

Bazı insanların seveni de olur, sevmeyeni de olur, sövenleri de olur. Böyle şeyin aslı astarı yok. Uzun bir koridor yürüdüm sonrasında, konuşurken kendim dahi ‘Herhalde Zeki (Müren) Bey beni çağırdı, ölüyorum’ dedim.

‘Estetik yaptırdı’ iddialarına da kayıtsız kalmayan Bülent Ersoy, “Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım. Bu yayında da aynısını kullandım.” açıklamasını yaptı.

Öte yandan programın diğer sunucusu Mustafa Keser ve konuk sanatçı Yıldız Tilbe de Bülent Ersoy’un alkollü olmadığını savunmuştu. Ünlü sanatçıyı destekleyen Tilbe, “Çok heyecanlı olduğunuzu biliyoruz.” ifadelerini kullanmıştı. Keser ise, “Programı açarken elleri titriyordu heyecandan…” şeklinde konuşmuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu