Bülent Ersoy suskunluğunu bozdu!

bulent-ersoy

Son zamanlarda hayvan severler tarafından giydiği kürkler dolayısıyla çok fazla eleştiri alan Bülent Ersoy, geçtiğimiz gece bir doğum günü organizasyonuna katıldı. Diva, organizasyonun son bulmasıyla muhabirlerin sorularını yanıtladı. Bülent Ersoy, zatüre olduğu yönündeki iddialarına öyle bir şey yok diyerek yanıt verirken son günlerde giydiği pahalı kürkler için kendisine hakaret eden sosyal medya kullanıcıları hakkında dava açmayacağını belirtti.

Diva, kendisine yapılan hakaretlerin Allah’a yönelik yapılan tezahürlerdir dedi. Bülent Ersoy, düşmanlarım için dahi beddua edip ölümlerini dilemem, onların günahlarını alamam diye konuştu. Kendisine hakaret eden insanların akıl sağlığının yerinde olmadığını ve ruh hastası olduklarını düşündüğünü söyleyen Diva, o tarz insanlar hayvanlarla içli dışlı, öpüşen ve bir ilişki halinde olan insanlar olduğunu belirtti. Yine de o insanlara saygı duyduğunu söyleyen Bülent Ersoy, kendisine hakaret edenler ile uğraşmayacağını söyledi.

Kendisini eleştiren ve hakaret edenlerin, Meclis’e gitmelerini ve kürklerin bu ülkeye kimler tarafından sokulduğunun araştırmalarının yapılması gerektiğini söylemeleri lazım dedi. Bülent Ersoy, ünlü et sanatçısı Nusret Gökçe’yide hedef alarak, önceden kendisinin çantasını taşıdığını fakat zekası ile kendisini çok ileri götürerek ünlendiğini söyledi. Hayvanseverler’in sadece kendisini hedef aldığının altını çizen Diva, Nusret’e tepki gösteremediklerini söyledi.

Bülent Ersoy kürk konusunda alanın ve satanın memnun olduğunu ifade edip, kendisinin kürke ihtiyacı olmadığını ve zaten güzel olduğunu söyleyerek konuşmasını sonlandırdı.