BÜLENT ERSOY HEPATİT B Mİ OLDU?

Takip Et:
Geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Bülent Ersoy'un doktoru açıklama yaparak, domuz gribi iddialarını yalanlayıp Ersoy'un üriner enfeksiyon (idrar yolları iltihabı) rahatsızlığı yaşadığını açıklamıştı.
 
Bülent Ersoy'un yakın dostu Eylül Metin ise açıklamanın 'kamuoyunu yanıltmak' için yapıldığını belirterek, “Diva aslında Hepatit B” dedi.
 
Metin, Diva'nın Hepatit B olduğunu en yakınlarından bile sakladığını ancak çevresiyle olan fiziki temasını neredeyse sıfır noktasına indirmesinden ve evinde kendini tecrit ederek inziva yaşamı sürmesinden dolayı yakın ekibi ve ev ahalisinin Hepatit B’den şüphelendiğini dile getirdi. 
 
Metin, son dönemlerde Ersoy'un halsiz görüntüsünün, sürekli yaptığı ağır makyaja rağmen cildinde sararma ve göz torbalarının da bunun işareti olduğunu savundu.
 
Doktoru Doç. Dr. Turhan ise yaptığı başka bir açıklamada, “Hastane katındaki hastaların diğer katlara transferi ile ilgili basında çıkan haberler Bülent Hanım’ı çok üzdü. Herhangi bir hasta başka bir kata transfer edilmedi. Böyle bir şey söz konusu değil. Bülent Hanım VIP katımıza alındı ve orada tedavisi sürdürülüyor” dedi.