Magazin

BU SÖZLER OLAY YARATACAK! SURVIVOR ALL STAR’DA ŞOK KAVGA!

Merve Oflaz-Duygu Çetinkaya kavgası!Survivor adasındaki rekabet günlük hayata taşındı. Adadönüşü programa davet edilen Merve Oflaz, partner olan Duygu Çetinkaya’nınismini duyunca yayına tek başına çıkmak istedi.

Survivor All Star yarışmasında elenmeden önce kıran kıranbir rekabet içinde olan Duygu Çetinkaya ve Merve Oflaz ikilisi adadan yaşanan tartışmalarına kaldıkları yerden devam ediyor. Programda ünlüler takımında olan Merve Oflaz’la gönüller takımında yer alan Duygu Çetinkaya, sosyal medya hesaplarından adeta birbirine öfke kusuyor.
 
Adadan döndükten sonra tv8’deki programa katılması yönünde teklif alan Merve Oflaz, partner olan Duygu Çetinkaya’nın ismini duyunca ‘O varsa ben yokum’ dedi. Bunun üzerine programa tek başına çıkarak Duygu’yu aforoz eden Oflaz, kendisini “Seviyesiz insanlarla aynı programa çıkmam tabiki… İsmini ağzına bile almayacağım bir insan kim ki ben kendimi ona karşı savunacağım. Benim hayatım Survivor değil daha mühim işlerim var… Kızcağız işi o tabi ne yapsın tek derdi hayatı falan…” sözleriyle savundu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu