Sağlık

Bu sefer kolay kurtulamayacak!..

Türkiye'de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Justin Bieber, yaptığı maymunluğun bedelini şimdiden ödemeye başladı! Soma faciasıyla ilgili mesajlarını kendi profili yerine maymunu adına açtığı hesaptan yazan şımarık popçu, Türk hayranlarını çok öfkelendirdi. 
 
Tepkiler arttı!..
 
Facianın yaşandığı günün ertesinde "mallythemonkey" hesabından Türkiye için mesajlar yazan Justin Bieber, dün de maymun Melly'nin hesabından bizlere seslenmeye devam etti! Kendisine yapılan eleştirileri görmezden gelen popçuya tepkiler ise her geçen saat arttı. 
 
"Justin sen bittin!.."
 
Bazı Bieber hayranları ise hayranı oldukları popçunun yaptığı skandalı "Justin Bieber, Soma'ya 100 bin dolar bağışladı" yalanıyla unutturmaya çalıştı. Justin Bieber'in maymunu adına açtığı hesaptan Türkiye'ye başsağlığı dilemesini hazmedemeyen birçok hayranı ise popçuya twitter'dan "Justin sen bittin. Bir daha seni ülkemizde görmek istemiyoruz" gibi sert mesajlar gönderdi. 
 
Özür diledi!..
 
Fransa'da yayınlanan komedi programında kukla kılığına girip Soma ile ilgili "Türk madenciler kimin umurunda?" gibi sözde espriler yapan Patrick Poivre; gelen tepkiler üzerine twitter'da Türkçe özür diledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu