BU NE HIZ? GAMZE TOPUZ YASAK AŞKIYLA SARMAŞ DOLAŞ!..

Takip Et:

Takvim'den Halil Çilingir'in haberine göre geçtiğimiz yıl evlenen Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar, ihanet yüzünden yollarını ayırdı.

Mart 2015'te dünyaya gelen kızları için yeniden devam kararı alan oyuncu çiftin arası bu kez Topuz'un ihahetiyle yeniden açıldı. Güzel oyuncu, Kantarcılar'ı yine oyuncu olan Fırat Topkorur'la aldatmıştı. Halen resmi olarak evli olan Gamze Topuz, önceki gece bu kez bir başkasıyla ihanet turuna çıktı!

ÇAPKINLIKTAN VAZGEÇMİYOR!

Güzel oyuncu, Cihangir'deki bir mekanın işletmecisi Gökhan Şahin ile Nişantaşı'ndaki Dutluk'ta eğlendi. Yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş mekandan çıkan oyuncu, gazetecileri görünce panik yaşayıp mekanın içerisine kaçtı. Hem evli hem de anne oluşunu hiçe sayıp böyle bir tavra imza atan Gamze Topuz, tepki çekmemek için ilginç bir yol buldu. Mekanı "Kuzenim" dediği bir başka gençle terk eden güzel oyuncu "Hovarda Gamze, yine çapkınlıkta" dedirtti!

İHANET ETMİŞTİ

Kızları için bu yaz yeniden barışma kararı alan Gamze Topuz ile Ümit Kantarcılar'ın arası bu kez de Fırat Topkorur yüzünden açıldı. Topuz ile Topkorur, yaz sonunda Beşiktaş'ta dudak dudağa yakalandı.

YEDEK KAVALYE

Gamze Topuz, ihaneti örtbas etmek için kendine başka bir kavalye buldu.

PANİK YAPTI

Mekanı yeni aşkı Gökhan Şahin ile sarmaş dolaş terk eden Gamze Topuz, flaşlarla neye uğradığını şaşırdı. Topuz, "Eyvah" diyerek mekana kaçtı.

Şahin'i bırakıp içeriye dönen Gamze Topuz, kendisini uyanık sanıp koluna "Kuzenim" dediği bir genci takıp Dutluk isimli mekandan ayrıldı.