Medya

Bu nasıl bir son? Bir Zamanlar Çukurova’da ne Yılmaz’a, ne Hünkar’a yakışmadı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – atv’de ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi, 3. sezona da galibiyetli bir giriş yaptı. Dizi, yeni sezonda da alakayı üzerinde yakalamayı başarırken, coşkulu sahneler ve yeni karakterlerle yoluna devam ediyor. Ancak bir karakterin diziden dağılacağı bilgisi, izleyenleri üzdü.

Kısa bir müddet evvel Vahide Perçin’in oynadığı Hünkar karakterinin diziden dağılacağı bilinmişti. hafta dizinin 71. kısmında Hünkar Yaman karakterini canlandıran Vahide Perçin’in dağılacağı ortaya çıkmıştı.

Ancak kimse onun böylesine barbar bir biçimde can vereceğini düşünmüyordu! Dizinin yayınlanan 68. kısım tanıtımında Yılmaz, Züleyha ile başlarına gelenlerin mesulü olarak baktığı Hünkar’ı bir kulübeye götürüp ateşe veriyor. Hünkar’ın çığlık çığlığa ateşlerin içinde kaldığı anlarda Yılmaz ardındayı dönüp gidiyor.

Böyle bir sahneyi ne diziye, ne Yılmaz’a, böyle bir vefatı da Hünkar’a hiç yakıştıramıyor izleyici.

Sosyal medyada “Biz bu ayrılığa hazır değiliz” yorumları yapan izleyicilerin, fragmanın yayınlanmasından sonra ise Hünkar’ın diziden parçalaması bir yana, ona reva bakılan bu sonu haketmediği yorumları yapılmakta. “Yılmaz ne olursa olsun bunu yapmamalı” yorumlarıyla senaryocuya seslenen izleyiciler, Fekeli’nin bu vaka karşısında Yılmaz’ı sileceğine de emin.
Zati kimsenin kabul edebileceği bir son da değil Hünkar için. Yılmaz’ın da böyle bir şey yapacağına inanmak istemiyorlar.

Neler olacağını izleyip bakacağız ama “Hünkar giderse dizi de biter” yorumları yapan izleyiciler, Hünkar’ın gitmesini de istemiyor.

İşte kavgalara neden olan 68. kısım tanıtımı:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu