Bu fotoğrafa düşen düşene! Doğa Rutkay’ın son paylaşımını görmeniz lazım

Takip Et:
Ah Piti, çaldın kalbimizi… Doğa Rutkay’ın minik kızı Piraye’nin bu halini görmeniz lazım…
Ah Piti, çaldın kalbimizi… Doğa Rutkay’ın minik kızı Piraye’nin bu halini görmeniz lazım…

Magazinn /Ayrıntı – Ekranlara Güldür Güldür Show’daki Yeter karakteriyle geliyor ünlü oyuncu Doğa Rutkay. Bu sezon yeniden Show TV’nin hoşlanılan programı Çocuktan Al Haberi’ni de sunmaya başladı. Aynı zamanda ikiz çocukları olan Doğa Rutkay’ın parmak ısırtan bir enerjisi var.

Oyuncu, ayrıca Ali Sunal ile beraber “Ali Baba Doğa Ana” adlı Youtube kanalı için de program yapmakta. Sosyal medyasını da hayli etkin kullanıyor.

Sevimli ikizler, geliştikçe anneleri Doğa Rutkay ve babaları Kerimcan Kamal’la da eşlikleri ön tasarıya çıkıyor gitgide. Kimi takipçileri annelerine bazıları babalarına benzetiyor ama dikkatli bakıldığında her ikisine de eş doğrultuları bakılıyor.

İkizleriyle cümbüşlü, öğretici, bilgi edindirici anlarını paylaşan Doğa Rutkay, günlük yaşamından rutinleri de özellikle kendisi gibi anne-baba olan ebeveynlerle paylaşarak tecrübelerini aktarıyor.

Doğa Rutkay’ın son yaptığı paylaşımdaki aile pozu ise takipçilerinin büyük alkışını kazandı. Piraye’nin babasının omuzuna çıktığı ve Rutkay Kerim’in de annesinin kucağında olduğu resim, çok hoşlanıldı.

İşte Kamal ailesinin o tablo gibi mutluluk anlarından bir örnek…

Tepemizden hiç inmeyin allahın izniyle☺️
Amin🙏🏼🧿🙌🏼❤️
#piraye
#rutkaykerim
#tümevlatlarıöperiz

.