Bu ekip başka! Zümrüdüanka kadınlarını bir de böyle görün

Takip Et:
Bu ekip başka! Zümrüdüanka kadınlarını bir de böyle görün
Bu ekip başka! Zümrüdüanka kadınlarını bir de böyle görün

Magazinn /Detya – Kamera önünde her ne kadar birbirlerine düşman, arkadaş, hiddetli, asabi, içten, uzak rolleri oynasalar da kamera ardında yaşananlar apayrı. Pek çok dizide neredeyse birbirlerini bir kaşık suda boğacaklarına inandığımız oyuncular, hakikatinde zaferli performanslarıyla bizleri o öykünün içine sürüklüyorlar.

Fakat sette yaşanan gidişatın kamera önü ile hiç bir alakası yok. Hatta henüz rollerine uygun elbiselerini giymeden, makyajlarını yapmadan ve o kimliklere bürünmeden evvel beraber verilen pozlar da izleyiciyi kimi zaman donakaltıyor.
Ceren Yılmaz ve Alp Navruz’un başrolünde oynadıkları ve Kapadokya’nın müthiş manzarasında çekilen dizinin bayan oyuncuları, bu defa kendi natürel halleri ile resimler paylaştılar.

Oyuncuların kamera önündeki rollerinden bağımsız, birbirleriyle olan  dürüst halleri nesnele yansıdı. Diziye yeni sezonda katılan Gökçe Eyüboğlu, yeni girdiği takımdaki bayan oyuncularla verdiği pozları instagram story kısmından paylaştı.

Ayten Uncuoğlu, Nevcihan Demirkan, Meliha Kuloğlu, Hatice Aslan, Gökçe Eyüboğlu, Suhandan Demirkan’ın da olduğu resimleri aşağıda bakabilirsiniz…

İşte o paylaşımlar:

.