Medya

Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan Şeref Sözü’nün konusu ne?

Rejisörlüğünü Cevdet Mercan’ın üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzası taşıyan başrollerini Tolgahan Sayışman, Sude Güler’in paylaştığı  ‘Onur Sözü’ dizisi bu akşam Show TV’de ilk kısmıyla ekrana gelecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Hülya Darcan, Aras Aydın, Hikaye Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş gibi adlar da yer alıyor.

ONUR SÖZÜ’NÜN İLK KISMINDA NELER YAŞANACAK?

Onur Sözü bu akşam 1.
Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kaideler çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir mirasın ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir kumpasın temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon kazanç ve Cihan Adabeyli’nin tüm yaşamı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği gurur sözünü yakalama süresinin gelmesiyle değişir. Arayan İsra’dır. İsra’nın tek bir umudu vardır: Cihan Adabeyli! Kucağında yeni doğmuş bebeği ile son deva Cihan’ı arar.
İsra’nın Adabeyli Malikanesi’ne Cihan’ın karısı olarak gelmesiyle Adabeyli Adası’nda tüm kumpas alt üst olacaktır… Adabeyli Adası’nda İsra’nın gelişi ve yanında getirdikleriyle geçmişin gizemleri ortaya dökülecek, geleceğe dair büyük bir yangının fitili ateşlenecektir. Verilen ‘Şeref Sözü’ geride kalan her şeyin imhasına ve çok büyük acılarla denenecek epopesi bir aşkın doğumuna neden olacaktır!

Şeref Sözü, bu öğleden sonra saat 20.00’de ilk kısmıyla Show TV’de..

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu