Bryan Cranston’lı “Your Honor” dizisinden fragman geldi

Takip Et:
Bryan Cranston’lı “Your Honor” dizisinden fragman geldi
Bryan Cranston’lı “Your Honor” dizisinden fragman geldi

Çoğu Zaman ehemmiyetli dizi ve filmlerde yer almış ancak büyük çıkışı Breaking Bad ile yakalamış galibiyetli oyuncu Bryan Cranston’ın yeni dizisi Your Honor’dan ilk fragman yayımlandı.

Gelmiş geçmişlerin en hoşlanılan dizilerinden olan Breaking Bad’deki Walter White karakteriyle uslara kazınan Bryan Cranston, dizideki üstün zaferiyle Altın Küre ve Emmy mükâfatlarına layık bakılmıştı. En son geçen sene sürpriz bir biçimde Breaking Bad spin-off’u El Camino ile karşımıza çıkan Cranston, televizyon dünyasına Your Honor adlı diziyle geri dönüyor.

Your Honor

Your Honor ne anlatacak?

“Kvodo” isimli İsrail dizisinden adapte edilen Your Honor, New Orleans’ta gelişen bir hukuk davasını mevzu ediniyor.
Seneler boyu hakı sağlamak için çalışan adam, oğlunun bir kabahate karışmasının ardından onu gözetebilmek için kendisini güç bir gidişata sokar.

Dizide Cranston’a; Call Me By Your Name, A Serious Man, Boardwalk Empire gibi büyük yapımlarda yer almış Michael Stuhlbarg, True Detective ve Self Made gibi dizilerle karşımıza çıkan Carmen Ejogo ile Hunter Doohan, Hope Davis, Isiah Whitlock Jr., Sofia Black-D’Elia, Amy Landecker, Margo Martindale, Lorraine Toussaint, Chet Hanks, Lamar Johnson ve Lilli Kay gibi adlar eşlik ediyor.

Senaryocu ve showrunner koltuğunda Peter Moffat’ın bulunduğu Your Honor, aralık ayında Showtime kanalında 10 kısım biçiminde yayımlanacak.