Boşanma haberleri sonrası Serdar Ortaç’tan ilk açıklama!

Irlandalı model eşi Chloe Loughnan'dan boşanacağı yönünden haberler çıkan Serdar Ortaç, dün akşam özel bir hastanedeydi. Hastaneye eşi Chloe ile gelen Ortaç, boşanma iddiaları hakkında ilk kez konuştu...

Takip Et:

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 2014 yılında dünyaevine girmişti. Sürekli olarak haklarında boşanacakları haberleri çıkan Ortaç ve Chloe’nin bu kez boşanma dilekçesi bile yayınlandı. 2. Sayfa programının Instagram hesabından yayınlanan dilakçede boşanma davasını Sertaç Ortaç’ın açtığı ve çiftin anlaşmalı boşanacağı görülüyor.

“45 SENE CHLOE’Yİ BEKLEDİM” DEMİŞTİ…

Geçtiğimiz günlerde verdiği bir konserde eşi Chloe için “Ben 45 sene bekledim, sonunda hayatımın aşkını buldum. Biraz geç oldu.” ifadelerini kullanan ünlü şarkıcı ve eşinin 27 eylülde boşanacakları konuşulurken çift özel bir hastanede ortaya çıktı.

HASTANELİK OLDULAR

Hastaneden çıkarken görüntülenen Ortaç, “MS hastalığım için kan verdim. Hanım da rahatsızlandı, serum alıyor” derken eşi Chloe’i görüntü vermemek için başka bir kapıdan çıktı.

“AYRI EVLERDE KALMIYORUZ”

Ünlü şarkıcı “27 Eylül’de boşanacak mısınız?” sorusuna “Eylül mü? Ne bileyim abi. Yok yok. Boş verin. Ayrı evlerde kalmıyoruz” yanıtını verdi.

Tolga Aslan/Güneş