Borat’ın Devam Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Takip Et:
Borat’ın Devam Filminin Haklarını Amazon Satın Aldı
Borat’ın Devam Filminin Haklarını Amazon Satın Aldı

Borat’ın devam filminden ilk fragman yayınlandı. Sacha Baron Cohen’in başrolünü üstlendiği film, 23 Ekim’de Amazon’da izleyici ile buluşacak.

Sacha Baron Cohen‘in başrolünü üstlenip senaryocuları arasında yer aldığı, 2006 senesinde izleyici karşısına çıkan Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan, kısaca Borat filmi, Kazakistan’da bir muhabir olup hükûmet tarafından Amerika’daki cemiyeti ve kültürü araştırmak için Amerika’ya sevk edilen Borat Sagdiyev’in yaşadığı birbirinden tuhaf serüvenleri mevzu alıyordu.

Gösterildiği dönemde muhtelif kavgalara mevzu olan, gişede bütçesine göre çok yüksek bir galibiyet elde eden film, Sacha Baron Cohen’e senaryo dalında ilk Oscar adaylığını da getirdi.
Borat’ın Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan ismini taşıyan devam filmi, bir sonraki ay izleyici ile buluşacak.

Borat’ın Devam Filmi, 23 Ekim’de Amazon’da İzleyici ile Buluşacak

Son aylarda saklıca çekilen ve karantina döneminde prodüksiyonu bitirilen Borat’ın devam filminin haklarını önceki günlerde Amazon satın aldı.

Borat’ın devam filminin geleceğine dair ilk sinyaller Sacha Baron Cohen’in haziran ayında Washington eyaletindeki tutucu bir mitingde bakılmasıyla başladı.
Bu bağlamda film, 23 Ekim’de, başka bir deyişle Amerika’daki başkanlık tercihlerinden kısa zaman evvel izleyici ile buluşacak.

Kaynak: IndieWire

.