Borat 2’nin ilk fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Borat 2’nin ilk fragmanı yayımlandı
Borat 2’nin ilk fragmanı yayımlandı

2006 senesinde vizyona giren, Sacha Baron Cohen‘in hem senaryosunu kaleme aldığı hem de başrolünde bulunduğu film Borat’ın Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan devam filmi geliyor. Bu ay içerisinde saklılık çerçevesinde çekimlerinin bitirildiği devam filminin ilk fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

borat

2006 yapımı Borat, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’ye yolu düşen Kazak muhabir Borat Sagdiyev’in başına gelen birbirinden garip ve gülünç vakaları anlatıyordu.
Ayrıca film, Sacha Baron Cohen’e senaryo dalında ilk Oscar adaylığını da getirmişti. Aradan 14 sene geçmesinin ardından Borat’ın devam filmi Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan, önümüzdeki ay izleyicilerle buluşuyor.

Borat: Subsequent Moviefilm, 23 Ekim’de Amazon Prime’da

Büyük bir kitle tarafından merakla beklenen yapımın hakları, geçtiğimiz haftalarda resmi olarak Türkiye’de hizmet sunmaya başlayan Amazon Prime tarafından satın alındı.

Film, fragmandan da anlaşıldığı üzere Amerika’nın siyasetine yollamalarda bulunan, saçma espri cinsinde bir yapım olacak.
Yayımlanan fragmana aşağıdan erişebilir, yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalabilirsiniz.

 

 

.