Magazin

Boran Kuzum’dan Miray Daner için Çok Konuşulacak Paylaşım!

Kanal D ekranlarında yayımlanan “Vatanım Sensin” dizisinin setinde tanışarak dost olan Boran Kuzum ve Miray Daner hakkında geçtiğimiz dönemlerde sık sık ilişki iddiaları gündeme gelmişti. Hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırılan ikilinin bazı paylaşımları bu iddiaları desteklese de Daner’in Aka ile uzlaş ikilinin arasında bir şey olmadığını göstermişti ki Boran Kuzum’dan Miray Daner için çok konuşulacak paylaşım geldi.
Sosyal medyada en fazla konuşulanlar arasında giren paylaşımla alakalı sosyal medya kullanıcıları tarafından çok rakamda yorum yapıldı. Özellikle Kubilay Aka’nın ikinci hıyanetinin de ortaya çıktığı dönemlerde, Daner ve Kuzum’un yakınlaştığı ve mutlu bir ilişkiye yelken açtıkları iddia edilmişti.

Miray Daner, Aşkı Boran Kuzum Hakkında Açıklama Yaptı..

Yine Partner Oldular

Boran Kuzum ve Miray Daner daha evvel sevgili olmadıklarını açıklamış olsa da bu paylaşımın ardından bazı sosyal medya kullanıcıları ikilinin arasındaki ilişkiyi merak etmeye başladı.
İki zaferli oyuncunun dizide nasıl bir geçim yakalayacağı ve nasıl performanslar ortaya koyacakları şimdiden merak ediliyor

Miray Daner Kimdir?

Boran Kuzum’dan Miray Daner için Çok Konuşulacak Paylaşım!

Bugüne dek sıklıkla ilişki iddialarıyla gündeme gelen Boran Kuzum ve Miray Daner yine aşk dedikolarıyla gündemde. Üstelik bu defa bunu yaratan da Boran Kuzum’un sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşıma düştüğü anekdot.
Boran Kuzum’un sosyal medya hesabı üzerinden Miray Daner’in resmini paylaşarak “Yol dostum. Bu kadar kısa zaman içinde seninle yeni bir öykü anlatıyor olmak benim için talih. En korunmasız olabildiğimiz oyun alanımızda beni güvende sezdirdiğin için, her sahneyi varolanın çok üstüne çıkarmamızı sağladığın için ve her şeyden ehemmiyetlisi eşsiz kalbin ve yol dostluğun için teşekkür ederim.” anekdotunu düşmesi ikili hakkındaki iddiaların yine tutuşmasına neden oldu.

Boran Kuzum Kimdir?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu