Bomba İtiraf: “Arkadaşım Arabada Tecavüz Etmeye Kalkıştı”

Takip Et:
Bomba İtiraf: “Arkadaşım Arabada Tecavüz Etmeye Kalkıştı”
Bomba İtiraf: “Arkadaşım Arabada Tecavüz Etmeye Kalkıştı”

Daha Önceki ulusal futbolcu Emre Aşık’ı Öldürmeyi Tasarlayan çocuklarının annesi Yağmur Sarnıç, dün gece katıldığı bir programda, henüz ergen olmadan evvel yakın bir dostunun kendisine tecavüz etmeye çalıştığını itiraf etti. Öne sürdüğü iddia ile herkesi şoka sokan vahim vakanın Ayrıntıları Haberimizde..

Emre Aşık’ı Öldürmeyi Tasarlayan Eşi İddiasıyla Donakaltma Kotasını Arşa Çıkardı..

Bomba İtiraf: “Dostum Otomobilde Tecavüz Etmeye Kalkıştı”

Haftalardır boşanma arifesinde olduğu çocuklarının babası futbolcu Emre Aşık’ı katletmek istediği güzergahındaki iddialarla gündemden noksan olmayan Yağmur Sarnıç, dün gece Uçankuş ekranlarında yayınlanan Canlı Masa programının davetliyi idi.
Ben orada kendimi gözetemeseydim, bana tecavüz edip belki de daha sonra öldürüp gömecekti. Hayır evli değildim o zamanlar. Daha reşit dahi değildim bu vakayı yaşadığımda. İnsan kendini gözetmeli” ifadeleriyşe şoke etti..

“İnsan Yiyen Bir Domuzla Ambara Kapatıp Can Verdirtecekti”

Yağmur Sarnıç’ın cezaevi kaçaksı Erdi Sungur’la boşanma arifesinde olduğu evlatlarının babası olan Emre Aşık’ı can verdirtmek kastıyla tasarı yaptığı öne sürülmüştü..
Yağmur Sarnıç ise aleyhindeki tam bu iddiaları yalanlayarak Erdi Sungur’un kendisine takıntılı bir durumda aşık olduğunu dile getirdi..

Yağmur Sarnıç Emre AşıkYağmur Sarnıç Emre Aşık.