Medya

Bomba iddia! Kıvanç Tatlıtuğ Çukur’un kadrosuna mı dahil oluyor?

Koronavirüs salgını sebebiyle çekimlerine ara verilen Çukur dizisinin oyuncuları, hayranları ile arayı açmadan YouTube’ta yayın yaparak izleyicisi ile buluşuyor. Evlerinden konferans yöntemi ile izleyicileri ile buluşan Çukur oyuncuları milyonlarca izlenme oranına ulaşıyor.

Yeni bölümleri ile ne zaman ekranda olacağı henüz bilinmeyen dizi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.  İddiaya göre; En son Ay Yapım imzalı Çarpışma dizisiyle ekranlara gelen Kıvanç Tatlıtuğ’un yine aynı yapım şirketine ait Çukur dizisinin kadrosuna dahil olacak.


Bu sezon Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı dizisi ile reytinglerde yarışa giren ve haftalarca zirvedeki yerini Sefirin Kızı’na kaptıran Çukur dizisine art arda transferler yapılmıştı. Nejat İşler, Çağatay Erdenet karakteriyle diziye dahil olmuş ve Yamaç’ın en zorlu rakibi olmuştu. Çukur dizisine son olarak ise, Çağatay Erdenet’in kardeşi Arık Böke Erdenet karakteriyle Barış Arduç dahil olmuştu. Diziye dahil olacağı iddia edilen Kıvanç Tatlıtuğ ise Arık Böke’ye Yamaç’la savaşında destek verecek.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu