Magazin

Bodrum’un pahalılığı Hande Ataizi’ni teğet geçti!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Hande Ataizi, her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz aylarını Bodrum’da geçirdi. Ünlülerin akın ettiği tatil yerinde 1 milyon lira değerinde yazlığı bulunan Ataizi, Amerikalı gazeteci Benjamin Harvey’den olan oğlu Aslan Leon ve annesi ile birlikte tatil yapmıştı. Bodrum’da halk plajında gazeteciler tarafından görüntülenen ünlü oyuncu, tatilini bitirip İstanbul’a döndü.

“YÜKSEK FİYATLARI RESMEN GEÇİRDİLER”

Nişantaşı sokaklarında magazin muhabirleri ile sohbet eden Ataizi, “Bodrum’da fiyatlar nasıldı?” şeklinde gelen bir soru üzerine “Bodrum’da fiyatlar yüksekti. Oradaki işletmeler 3 ay kazanacaklar diye yerli-yabancı turistlere yüksek fiyatları resmen geçirdiler.” yanıtını verdi.

“BEN FAZLA ETKİLENMEDİM!”

Bodrum’da evi olduğu için şanslı olduğunu söyleyen oyuncu, “Ben çok fazla etkilenmedim. Dışarıda yemek yemek zorunda kalmadım. Halk plajında denize girdim. Pazardan alışveriş yaptım. Bir problem yaşamadan döndüm.”

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu