Blu TV yapımı Yarım Kalan Aşklar’dan 4. bölüm müjdesi

Takip Et:
Blu TV yapımı Yarım Kalan Aşklar’dan 4. bölüm müjdesi
Blu TV yapımı Yarım Kalan Aşklar’dan 4. bölüm müjdesi

Türkiye’nin öne çıkan dijital platformu BluTV’nin özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ solukları yakalayacağımız yeni bir kısımla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan ilk 3 bölümünün ardından sıradışı öyküsüyle çok konuşulan ‘Yarım Kalan Aşklar’ın 4.kısmı da bu akşam 19.00’da BluTV’de yayında.

‘YARIM KALAN AŞKLAR’DAN SOLUK KESEN BİR KISIM DAHA

Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran ve Ezel Akay’ın yanı sıra Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal’ı buluşturan ‘Yarım Kalan Aşklar’ın yeni kısmı bu akşam yayına girecek.

‘Yarım Kalan Aşklar’da Gitgide İşler Çığrından Çıkıyor

Üçüncü kısmın sonunda hiddetli köylülerle burun buruna gelen Kadir Burak Deniz ve Elif Dilan Çiçek Deniz, yeni kısımda köylülerin sert tutumlarıyla karşı karşıya kalırlar.
Bu sırada, düğün hazırlıkları son süratiyle devam eden Ebru’nun Nazlı Bulum Kadir’in, Ozan’ın katili olduğunu öğrenmesi üzerinde büyük bir baskı yaratır ve Kadir’i her şeyi Nejat Amir’e anlatmakla tehdit eder. Başından bela yetersiz olmayan Kadir, 2 milyonu İsmet’e veremediği için İsmet Ezel Akay, kızı ve daha önceki eşini kaçırır. Kaçırılmayı kendi lehine çevirmeyi başaran daha önceki eşi, Kadir’e yalanlayamayacağı bir öneride bulunurken Kadir’in bir sonraki saldırısı ortalığı iyice karıştıracaktır.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, Tims&B Productions imzası taşıyan, BluTV özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ın senaryosu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleminden çıkarken, rejisör koltuğunda zaferli rejisör Umur Turagay oturuyor.

‘Yarım Kalan Aşklar’ yeni kısımlarıyla her Perşembe saat 19.00’da yalnızca BluTV’de…

.