Bize dram, sete neşe! Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir’in setini adeta coşturdu!

Takip Et:
Bize dram, sete neşe! Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir’in setini adeta coşturdu!
Bize dram, sete neşe! Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir’in setini adeta coşturdu!

Magazinn /Ayrıntı – tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin yeni sezon çekimleri sürüyor. 30 Eylül Salı akşamı yeni kısmı yayınlanacak olan dizinin çalışmaları kısa bir vakit evvel başlamıştı. Geçtiğimiz sezon pandemi arasının ardından Mayıs ayında yine set kurulmuş ve sezon finali ile beraber yedek kısımlar çekilmişti.

Bu sebeple dizinin bu sezon çekimleri azıcık geç başladı. İzleyeceğimiz bir kaç kısım stok kısmı olacak.
Bu sezon coşkulu kısımlar izleyenleri bekliyor. Diziye katılacak olan Engin Öztürk’ün kimi oynayacağı merak mevzusuyken, Benal’in konakta yaşamaya başlaması, Zeynep ile enteresan anlara sahne olacak.

Mehdi’nin öyküsünün, geçmişinin daha çok irdeleneceği bir sezon izleyeceğiz ama dizinin bir değişik hoş sürprizi ise Kırmızı Oda dizisinin Hekim Hanım’ı Binnur Kaya ve Demet Özdemir’in çekimleri olacak. Zeynep, gerçeğinde aşinayı gibi öyküsünü birine anlatıyordu.

Her kısmın sonunda Zeynep’in bir yerde oturmuş birine öyküsünü anlattığını bakıyorduk.
O birey Kırmızı Oda’nın psikiyatristi, Binnur Kaya’nın oynadığı Hekim Hanım. Zeynep ve Hekim Hanım’ı bu kere karşılıklı terapi sahnesinde izleyeceğiz. Bu sahneler bir kaç gün evvel çekildi ve muhtemelen bir kaç hafta sonra da ekranda olacak.

Doğduğun Ev Mukadderatındır’in yayınına 3 gün kala coşku dorukta. Kamera önünde her ne kadar üzgün sahneler bizi bekliyor olsa da kamera ardında apayrı bir vaziyet yaşanmakta.

Çünkü cümbüşlü, dinç, natürel halleriyle Demet Özdemir, sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.
Sanki setin sevinci olan Demet Özdemir bu görüntüleri “Bu hazırlık bir deli arkadaşım” sözleriyle yayınladı.

İşte o görüntüler…

Setin sevinci @dmtzdmr 🐥☀️ #DemetÖzdemir #DoğduğunEvKaderindir pic.twitter.com/nyoZyTREwy

— demet’e 🌼♡ @demetful September 27, 2020

Bu da bir başka paylaşımı:

Demet Özdemir InstaStory’den “Bu hazırlık bir deli arkadaşım” anekdotuyla setten yeni bir video paylaştı!💓 @dmtzdmr @dogdugunev #DemetÖzdemir #DoğduğunEvKaderindir pic.twitter.com/9wMYa5pizn

— Demet Özdemir Fan Club @DemetOzdemrNews September 27, 2020

.