Bize bununla gelin! Hekimoğlu dizisinde sorulmayan soru, sonunda soruldu!

Takip Et:
Bize bununla gelin! Hekimoğlu dizisinde sorulmayan soru, sonunda soruldu!
Bize bununla gelin! Hekimoğlu dizisinde sorulmayan soru, sonunda soruldu!

Magazinn / Ayrıntı – Hekimoğlu dizisi 29 Eylül Salı akşamı izleyicilerle 19. kısmıyla buluşacak. 3 kısım evvel Belçim Bilgin’in Selin karakteri ile davetli oyuncu olarak katıldığı dizide, Ateş Hekimoğlu yeniden güçlü bir mevzuyu çözüme kavuşturmaya gayret harcayacak.

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım ve Damla Colbay’ın başrollerinde dizide, davetli oyuncu olarak da Belçim Bilgin yer alıyor. Hekimoğlu dizisinin ikinci sezonu iyi başladı.Geçtiğimiz kısım reytinglerini yükselten Kanal D’nin dizisi, daha önceki günlere dönüşün de sinyalini verdi.

House MD’den adapte edilen Hekimoğlu dizisinin 19.
fragman yayınlandı. Damla Colbay’ın canlandırdığı Zeynep karakteri, aşinayı üzere Ateş Hekimoğlu ile yakınlaşmak istiyor. Ancak Ateş hoca bir aşk düşünmüyor.

Zeynep karakterinin Ebru Özkan’ın canlandırdığı İpek hakkındaki şu sözleri ise, izleyicilerin neşesini yerine getirdi. Zeynep fragmanda diyor ki; “Ateş hoca mükemmel bir hekim olabilir. Ama hepimiz öğreniyoruz ki, bir baş belası. İpek hanım da esse de gürlese de her zaman Ateş hocanın ardında duruyor.
Ayrıca fragmanda Ateş Hekimoğlu, İpek’e şu sözlerle övgü de ediyor: “Saçlarını savura savura karşı çıkarsın ama gerçi o hallerde yakışıyor sana…”

Hem Zeynep’in suali, hem Ateş’in övgüyü bir de bunların üzerine Selin’in “Ateş neden İpek’i bu kadar merak ediyor?” suali, dizinin hayranları hoşnut etti.

Ateş Hekimoğlu, İpek’e karşı bir şeyler mi seziyor? Bu sual de Okan Yalabık’ın canlandırdığı Orhan Yavuz karakterinin ağzından çıktı.
İzleyiciler de bundan son derece hoşnut olacaklarını belirten yorumlarda bulunuyor.

“İşte bu, sonunda İpek ile Ateş, bakmak istediğimiz” diye yorum bırakan Hekimoğlu hayranları, 19. yeni kısmı sabırsızlıkla bekliyor. İşte coşkuyu artıran 19.kısımdan 2. fragman:

.