Biz mısır tartışırken John Wick aksiyon peşinde!

Aksiyon severlere güzel haber...

Türk sineması, mısır tartışması ve internette gilm yayını tartışmalarıyla oyalanırken dünyanın önde gelen yapım şirketleri iddialı yapımları beyaz perdeye bir bir taşımaya devam ediyor.

İlk ikisi tüm dünyada ve ülkemizde büyük ses getiren John Wick, üçüncü filmi Parabellum ile aksiyona tam gaz devam ediyor! Aslında, bu film de klişeleşmiş aksiyon yapımlarından pek farklı gözükmüyor. Ancak, bu tip yapımların hala ciddi bir izleyici kiylesine hitap ettiği de aşikar!

İlk iki filmde yaşattığı aksiyonla sinemaseverleri beyazperdeye adeta perçinleyen John Wick serinin üçüncüsünde aksiyon seviyesini üst seviyeye çıkarmış görünüyor. Film, bu özelliğiyle sinemaseverleri aksiyona doyurma iddiasıyla yola çıktı. Elbette, ne kadar başarılı olup olmayacağına izleyiciler karar verecek.

John Wick’in yeni macerası da oldukça fikkat çekici! Bu sefer başına 14 milyar dolarlık açık sözleşme konan John Wick, iki kuralı ihlal etmiş otelde birini öldürmesi sebebiyle firari hale gelmiş. Sonrasında da müthiş maceralara atılıyor ve izleyiciyi hop oturup hop kaldıracak aksiyon sahneleri ön plana çıkıyor. Yapım için milyonlarca dolar harcanmış. Haliyle, yapımcıların gişe beklentisi oldukça yüksek!
John Wick 3 Parabellum’da sürpriz oyuncular!
Yönetmenliğini Chad Stahelski’nin üstlendiği macera dolu filmde, Halle Berry ve daha önce Keanu Reeves’in Matrix filminde başrolü birlikte paylaştığı Laurence Fishburn de rol alıyor. John Wick 17 Mayıs 2019’da aksiyon severleri sinema salonlarına bekliyor.

Canberk Turan – Magazinn.com