BİZ DEMİŞTİK! ANNE İLE EŞKIYA’NIN RATING SAVAŞINDA BEKLENEN SON!

Takip Et:

Dün rating savaşında aslında sürpriz yaşanmadı: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haftalar sonra zirveyi Anne’den geri aldı. Sürpriz mi oldu? Hayır! Magazin.com ekibi bunu geçtiğimiz hafta neden ve sonuçlarıyla açıklamıştı. (HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN)

 

Geçtiğimiz hafta hem total hem de AB grubunda Anne-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kapışmasını her iki grupta da yine Anne kazanmıştı. Fakat Eşkıya’nın rating-share’lerini (özellikle total grubunda) yükseltmiş olmasının altını birkaç kez çizmiştik.

 

Ve bu hafta… Sürpriz olmadı, EDHO total grubunda zirveye haftalar sonra adını yazdırmayı başardı. Hem de öyle böyle değil. ‘Kıl payı farkla kazandı’ durumu söz konusu değil. Total grubunda Eşkıya; 11.01 rating 24 share alarak zirvede bulunurken, Anne ise 9.24 rating 20 share alarak zirvenin ensesine yerleşmiş. İki yapımın arasında neredeyse 2 rating’lik bir fark söz konusu. (13 ARALIK RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN)

 

AB grubunda ise zirvenin adı değişmedi. Anne, bu grupta 10.32 rating 23 share alarak ilk sırada bulunurken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise 9.67 rating 22 share alarak 2. sırada yer alıyor. Eşkıya’nın totalde olduğu gibi AB grubunda da zirveyi ele geçirmesi an meselesi…. (RATING SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN)

 

ANNE’NİN RATING’LERİ NEDEN DÜŞTÜ?

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın da Anne’nin de senaryo gücü tartışılmaz. Fakat bu güce güç katmak için birçok hamle yapılması gerekli…

 

Anne’nin güçlü senaryosuna güç katılmaması ve gün geçtikçe de durağanlığa geçmesi, kumandanın değişmesine neden oluyor. Bir yapım için bu tehlikeli bir durum. Bakalım önümüzdkei haftalarda Anne bu durumun önüne geçebilecek mi?

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER:

 

DENİZ ÇAKIR VE CANSU DERE'NİN 'KAPRİS' SAVAŞI İŞTE BÖYLE BAŞLAMIŞTI! OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

 

CANSU DERE, ANNE DİZİSİNİN SETİNDE NELER YAŞAMIŞTI? OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

CANSU DERE'DEN DENİZ ÇAKIR'A YANIT!.. HABERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ANNE VE EŞKIYA’NIN MUHTEŞEM ‘RATING’ SAVAŞINDA DEV ÇEKİŞME!