Birkan Sokullu’dan Masumlar Apartmanı yorumu: Tadını çıkarıyoruz

Takip Et:
Bir psikopatı daha Masumlar Apartmanı dizisi kaldıramaz!
Bir psikopatı daha Masumlar Apartmanı dizisi kaldıramaz!

Magazinn /Ayrıntı – TRT1 ekranlarında yayınlanan ve reytingleri de sosyal medyayı da alt üst eden dizi Suçsuzlar Apartmanı, dün akşam yayınlanan kısmıyla da büyük alaka baktı. 4. kısmı yayınlanan dizide Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah başrolde yer almakta.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından alınan ve hakikat bir öyküye katlanan dizi, her hafta ekrana kilitliyor. Ezgi Mola’nın oynadığı Safiye’nin travmatik hali, kızkardeşini oynayan Merve Dizdar’ın oyunculuğuyla dikkatleri sürükleyen Gülben karakteri ve normal görünüşünün altında apayrı gizemler taşıyan Birkan Sokullu’nun oynadığı Han, izleyenleri öyküsüyle çok sallamakta.

Dizide şirket idareyicisi olarak normal bir yaşam süren Han’ın da esrarengiz doğrultuları ortaya çıkmaya başladı. Birkan Sokullu’nun oynadığı Han, geceleri çöp toplayıcısı olarak bakıldı. İzleyenleri afallatan bu vaziyetle beraber Han’ın da gitgide daha derin yaraları ortaya çıkacak gibi görünüyor.

Birkan Sokullu, dizinin başarısı ile alakalı sorulan bir sual üzerine, çok sevinçli bir çalışma etrafları olduğunu ve beraber rol aldığı adların da çok bedelli olduğunu vurguladı.
En bedellisi bu bence. Ondan sonra seyircinin sevmesi, ortak noktada buluşmamız çok hoş bir şey mutluyuz.

Çok bedelli oyuncularla çalışıyorum. Çok bedelli bir takımla birliktem, çok neşeli çalışması. Tadını çıkarıyoruz. Bir Hayli emek harcıyoruz. Seyircinin de buna pozitif karşılık vermesi çok bedelli bir şey. Umarım böyle devam eder” diye konuştu.

Sokullu, bu sezon dizi devam ettikçe başka bir dijital projede yer almayı düşünmediğini de sözlerine ilave etti.