Birce Akalay fotoğrafıyla güldürdü, Şükran Ovalı pozuyla şaşırttı…

Takip Et:
Birce Akalay fotoğrafıyla güldürdü, Şükran Ovalı pozuyla şaşırttı…
Birce Akalay fotoğrafıyla güldürdü, Şükran Ovalı pozuyla şaşırttı…

Magazinn /Ayrıntı – Zaferli oyunculuklarıyla izleyicilerin gönlünü kazanan iki ad Şükran Ovalı ve Birce Akalay. İki oyuncunun instagram sayfalarından yaptıkları paylaşım dikkat çekti. Akalay, instagram’ın filtresini kullanıp kendisini değişik bir şekle sokarken, Şükran Ovalı da garip pozlarıyla gündeme geldi.

Aşinayı gibi Şükran Ovalı şu gizeme dizilerde yok. Kızı Mihran Ela’yı dünyaya getirdikten sonra uzun süreli bir dizide veya projede yer almadı.
Ancak şu aralar onu bir dizinin daimi oyuncusu olarak bakamıyor izleyici. Fakat oyuncu, bu günlerde instagram sayfasından paylaşımlarını çoğaldırdı.

Şükran Ovalı, dün üzerindeki çiçekli elbisesi ile esrarengiz bir pozunu paylaşmıştı. Daha çok podyumda yürüyor havasıyla verdiği pozdan sonra oyuncu, bu defa yeniden bahçede ve eş bir giysiyle farklı bir resmiyle yer aldı instagram’da.

Özellikle uğraşıldığı anlaşılan pozda Ovalı, bir elini alnına koyarken, ayağının birinin de parmak ucuna basmış.
Bu pozları hafta sonu Hürriyet Gazetesi’nden Hakan Gence’ye verdiği görüşme için çekildiğini belirtelim…

Ancak bu pozların natürel bir ortamda olmasına rağmen azıcık natürellikten uzak olduğu ve üzerinde uğraşıldığı da anlaşılıyor…

Şu gizemeler Babil dizisinde oynadığı İlay karakteri ile ekranlarda olan Birce Akalay da yeniden mizahlı kavrayışıyla bir resim paylaşımı yaptı.
Bu sevimli halini de İngilizce “Şimdiye kadarki en havalısı” diyerek paylaştı.

____the coolest ever.

.