Bircan Bali ve Ömer Gezen boşanıyor!

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Bircan Bali'nin 7 ay önce evlendiği eşi Ömer Gezen ile boşanmaya karar verdiği öğrenildi...

Takip Et:

2018’de ilk eşi Şenol İpek‘ten boşanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcularından Bircan Bali, 2019’un yaz aylarında Antalyalı avukat sevgilisi Ömer Gezen ile nikah masasına oturmuştu. O dönem istenmeyen gelin olduğu haberleri ile gündeme gelen ünlü sunucu, geçtiğimiz haftalarda “Bebeğimiz olacak” diyerek hamile olduğunun haberini vermişti.

Eşi Ömer Gezen ile sosyal medyadan takipleşmeyen ve Gezen soyadını Instagram biyografisinden kaldıran Bircan Bali, “Bebeğimiz olacak” diye duyurduğu hamilelik haberindeki yazıyı da “Bebeğim olacak” diye düzenlemişti. Bali, birkaç gün önce ultrason görüntülerini “Biz çok güçlüyüz. Anne-evlat dağları aşarız. Dua edin tansiyonum düzelsin tek ricam bu dua…. Allah büyük” notuyla yayınlamıştı. Tüm bunların ardından ikilinin ayrılacağı konuşulmaya başladı. Birkaç gündür konuşulan dedikodular doğru çıktı. İkili boşanmak için mahkemeye başvurdu.