Magazin

Bircan Bali ve Ömer Gezen ayrıldı!

Şenol İpek’ten boşandıktan sonra kısa bir süre şarkıcı Mr. Jade ile ilişki yaşayan sunucu Bircan Bali, son olarak avukat Ömer Gezen ile birlikteydi. Bali’nin doğum gününde sevgili olduklarını ilan eden çift, gözlerden uzak bir ilişki yaşıyordu.

Ömer Gezen, önceki hafta Bircan Bali’ye evlilik teklifi etmişti. Mutluluğunu sosyal medyadan sevenleri ile paylaşan ünlü sunucu, bugün de ayrıldıklarını açıkladı. Herkesi şaşırtarak bu kararı veren çiftin neden ayrıldıkları ise merak konusu oldu.

Instagram’dan tek taşlı fotoğrafını da silen Bali, “Çok uzatmayacağım sormayın diye yazıyorum bitti. Ayrıldık bunu benim ağzımdan ilk defa duydunuz ama teklif bla bla falan filan. Evet biliyorum ama olmadı saygım devam eder, ben kaçar.” açıklamasında bulundu. Ömer Gezen ise ayrılık sonrası manidar bir paylaşıma imza attı. Gezen, “Bir gün her şey aslına rücu eder. Ama muhakkak” yazdı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu