Magazin

Bircan Bali ikinci kez dünyaevine girdi!

‘Söylemezsem Olmaz’ isimli magazin programının yorumcusu Bircan Bali, Şenol İpek ile boşanmasının ardından yaklaşık 1 yıl geçtikten sonra nikah masasına tekrar oturdu. İpek’ten boşandıktan sonra şarkıcı Mr. Jade ile kısa süreli bir birliktelik yaşayan Bircan Bali, gönlünü avukat Ömer Gezen’e kaptırdı. Çift, ilişkilerini Bali’nin doğum gününde ilan etmişti.

Geçtiğimiz aylarda Gezen’in evlilik teklifine “Evet” diyen ünlü yorumcu ve Ömer Gezen, teklif sonrası kısa süreli bir ayrılık yaşamıştı. Tekrar bir araya gelen çift, bugün gerçekleşen nikahla evlendi.

SADE BİR NİKAHLA EVLENDİ

Sabah saatlerinde yayınlanan programdan sonra kanalın önünde davullu zurnalı gelin alma töreni yapıldı. Kanaldan ‘Söylemezsem Olmaz’ın yapımcısı Bilal Özbilge’nin kollarında çıkan Bali, daha sonra Ömer Gezen ile nikah salonuna gitti. Nikah sonrası Bircan Bali’ye aile cüzdanını aynı zamanda şahidi olan Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek takdim etti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu