Magazin

Biran Damla Yılmaz ve Çağrı Telkıvıran yakınlaşması

Aslı Bekiroğlu’nun “Maske Kimsin Sen”de birlikte yarıştığı Kubilay Aka ile görüntülenmesinin ardından, ayrıldığı sevgilisi Çağrı Telkıvıran’dan karşı hamle geldi.


Telkıvıran, aynı yarışmada yer alan Biran Damla Yılmaz’la yakınlaştı.“Maske Kimsin Sen” adlı televizyon programında yarışan Aslı Bekiroğlu ve Kubilay Aka geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenmişti. Bekiroğlu’yla ilişkisi kısa süre önce sona eren Çağrı Telkıvıran da önceki gece Kuruçeşme’deki bir mekanda, aynı programda yarışan Biran Damla Yılmaz ile görüldü.Biran Damla Yılmaz sorular karşısında sessiz kaldı.

Samimi bir şekilde eğlenen ikili, geceye Arnavutköy’deki başka bir mekanda devam etti. Çağrı Telkıvıran ve Biran Damla Yılmaz, mekandan sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ayrı ayrı çıktı. Biran Damla Yılmaz’ın adı daha önce de yarışmanın sunucusu Tansel Öngel’le anılmıştı.

Biran Damla Yılmaz’la ilgili konuşmak istemeyen Çağrı Telkıvıran, “Aslı Bekiroğlu’yla ilişkinizin Kubilay Aka yüzünden bittiği haberleri doğru mu?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Hayır üçüncü bir kişi yüzünden bitmedi. Başka sebeplerden ayrıldık.” (Sayit Durmaz/Hürriyet)

İlgili Haberler

Başa dön tuşu