Bir Zamanlar Çuukrova 66. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Müjgan’a Hapishane Yolu Görünüyor!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çuukrova 66. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Müjgan’a Hapishane Yolu Görünüyor!
Bir Zamanlar Çuukrova 66. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Müjgan’a Hapishane Yolu Görünüyor!

Atv’nin reytingleri alt üst eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 66. kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Oğlunun Sevda’yı ikinci annesi olarak duyuru etmesinden sonra, Hünkar hiddetten çılgına döner ve Demir’i evlatlıktan ret eder. Hiddetle, holdingdeki paylarını Yılmaz’a vermeye karar verir. Fekeli, yeğeni Fikret Fekeli’yi herkesle tanıştırır. Yılmaz ile Züleyha, sık sık görüşmeye başlar ve kendilerinden çalınan yaşamı geri almak için tasarılar yapar.
Bir Zamanlar Çukurova 66. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Müjgan’a cezaevi yolu görünüyor.

Perşembe Dizileri 2020

Müjgan’a Cezaevi Yolu Görünüyor!

Bir Zamanlar Çukurova 66. kısım 2. fragmanında; Demir, karısını bir yere çarpan silahın Yılmaz’a ait olduğunu ve Müjgan’ın Züleyha’yı öldürmek istediğini kavrıyor. Elindeki raporla, Fekeli ve Yılmaz’ın karşısına çıkıyor. Ona, başkalarının şirketine musallat olma yerine karısını cezaevinden nasıl kurtaracağının düşünmeye başlamasını açıklıyor.
kısım 2. fragmanı…

“Karını cezaevinden nasıl kurtaracaksın onu düşün Yılmaz Efendi…”
66.Kısım 2.Fragman Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/SPo7xdSNcC

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 30, 2020

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 65.
Züleyha’nın hava almaya çıktığında düştüğünü ve Yılmaz’ın onu kurtardığını açıklar. Sağlık Kurumundan çıkan Züleyha, konağa gelip çocuklarına kavuşur. Gülten’den destek isteyen Züleyha, Adnan’ı Yılmaz’la fikir. Züleyha, Müjgan’ın kendisini öldürmeye çalıştığını Yılmaz’a anlatır ve ikili aralarında bir tasarı kurar.

Yılmaz, eve gidip Müjgan’ın Züleyha’yı öldürmeye çalıştığı için ondan hesap sorar. O ise inkar ediyor ve Fekeli de araya girince yanılgı yaptığını açıklayıp Müjgan’dan özür diler.
Hünkar oğluna, Sevda’nın yanına gitmesini açıklar.

Akabinde Hünkar, Adnan Yaman Holding’in adını Hünkar Yaman olarak değiştirip rahmetli eşinin resmini duvardan indirir. Fekeli, kendisini soran ve etrafında dolanan biri olduğunu bilip onu otelde tespit eder. Tespit Ettiği şahıs ise, yeğeni çıkar. Sabahattin ile Julide’nin evleneceklerini bilen Şermin, akşama kadar içip düğünü basmaya gider.

Ama Demir’in kolunda Sevda’yla düğüne geldiğini bakınca gidişatı koşup Hünkar’a yetiştirir.

Bir Zamanlar Çukurova 66. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Hünkar’ın Kararı Demir’i Çok Kızdırıyor!.