Medya

Bir Zamanlar Çukurova’ya ayrılık hüznü çökmeye başladı!

Perşembe akşamlarının beğenilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, 8 Ekim akşamı 67. yeni kısmı ile hayranlarının karşısına çıkacak. 3. sezonuna zaferle devam eden dizide, yeniden ehemmiyetli gelişmeler yaşanacak. 71. kısımda Vahide Perçin’in böleceğinin ortaya çıkmasının ardından izleyiciler, Hünkar karakterinin vefata gidişinin ayrıntılarını da bakmaya başlayacak. İzleyicilerin uslarını kurcalayan sual ise şu: “Hünkar Yaman olmadan bu dizi nasıl ilerleyecek?”

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ üçüncü sezonuyla perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! İki sezondur ATV ekranında perşembenin doruğunda yer alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, üçüncü sezonunda suların durulmadığı bir öykü ile yoluna devam ediyor.
Demir, Müjgan’ın Züleyha’yı bir yere çarpma sebebini bilmek istedikçe sebebini bilmek istedikçe, Müjgan ve Behice delirir! Yılmaz, Züleyha ile tasarıları bozulmasın diye Müjgan’ı korunmaya çalışır ama, Müjgan ona da izin vermez. Gidişata müdahale etmeye çalışan Fekeli birden o gece Behice’nin kolunda baktığı kanı hatırlar!

MÜJGAN’IN OYUNUNUN SONU MU GELİYOR?

Behice, Demir gittikten sonra da Müjgan’ı korunarak herkesi yargılamaya devam eder.
Behice, mağduru oynamayı öğütlediği Müjgan’ı İstanbul’a götürmeye kalkar, herkese rest sürüklemeye hazırdır!

YILMAZ VE DEMİR SAVCININ KAPISINDA YİNE KARŞI KARŞIYA

Yılmaz, Demir’i durdurmak için savcının kapısına kadar peşinden gider. Ama yeniden aralarında Züleyha dışında bir iktidar savaşı daha vardır! Yılmaz, Hünkar’ın paylarını alarak holdinge girmek üzeredir! Demir bu hakikatle de savaşırken, aslında Yılmaz da Züleyha ile kaçma tasarılarının bozulmaması için elinden geleni yapmaya hazırdır.

HÜNKAR ARTIK ZÜLEYHA İÇİN Mİ SAVAŞIYOR!

Yılmaz, bir defa daha Hünkar ile buluşur.
Artık iki daha önceki sevgili için artık geri sayım başlamıştır. Hünkar’ın da desteğiyle kaçacaklardır.

FEKELİ VE HÜNKAR’IN ELLERİ YENİDEN BİRLEŞİR Mİ?

Hünkar ve Fekeli, olan biten içinde daha çok buluşmaya tasalaşmaya başlamıştır. Bu kadar vakadan sonra, arkadaşlıkları pekişmiştir ama, bir yandan da kalplerinde küllenen aşk yine tutuşmak üzeredir!

“Kendi ellerimle soktuğum o karanlıktan, sizi aydınlığa çıkarmak istiyorum…”

67.Kısım Fragmanı Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/eAEqGSi7V8

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 2, 2020

BEHİCE FİKRET’İN GIZEMININ PEŞİNDE!

Şermin ve Füsun’la rivayet yaparak, hem kendilerini aklayan hem de konuşulanları bilen Behice, bir bilgiye daha erişir.
Fikret’in gerçekten Fekeli’nin servetçisi olup olmadığını kavrayabileceği bir bilgi vardır artık elinde!

GAFFUR’UN KADERİ ŞERMİN’İN ELİNDE Mİ?

Kent olan bitenle yeniden çalkalanırken, Züleyha’nın ağzını aramak için konağa gelen Şermin, konak bahçesinde Gaffur ve Saniye’yle karşılaşır. Yeniden Gaffur’un kabahatini bildiğine dair imalarla Gaffur’un içine kurt düşürür. Şermin, Züleyha’nın ağzından Müjgan’ı yargılayan tek kelime alamaz! Demir’e yanlış bilgi vermiş vaziyetine düştüğü için fobiye kapılır.

Bir Zamanlar Çukurova 3.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu