Bir Zamanlar Çukurova’dan lütfen o sahneleri kısa kesmeyin!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova’dan lütfen o sahneleri kısa kesmeyin!
Bir Zamanlar Çukurova’dan lütfen o sahneleri kısa kesmeyin!

Magazinn / Ayrıntı – atv ekranlarının beğenilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, atv ekranında 65. kısmıyla dün akşam izleyicilerle buluştu. Dizinin etkileyici öyküsü ve çekimleri reytinglere de yansımaya devam ediyor. Oyuncuların zaferli performanslarıyla iki sezondur alakayı üzerine toplayan dizi, 3. sezonuna da mükemmel başladı.

Bir Zamanlar Çukurova, reytinglerde bir önceki sene gerisinde kaldığı Mucize Hekim ile de kafa kafaya müsabakaya başladı.
Demir’in kalleş bir karakter olduğu, en sonunda bunu annesine karşı kalleşlik yaparak gösterdiği yorumları da yazılıyor.

Hünkar ve Ali Rahmet Fekeli’nin aşkına ise alaka büyük… Yaşanmamış seneler, kaybedilen bir gençlik ve geride kalan hatıralar… İki karakterin birbirlerinin ruhunu kavrayan, vicdanlarının nasıl çarptığını sezdiren sahneler de dizinin en alaka sürükleyen anlarından oluyor.

Vahide Perçin ve Kerem Aşina’ın karşılıklı sahneleri o kadar çok seviliyor ki, neden kısa yakalandığı sualleri de sosyal medyada soruluyor.
Birbirinizi gözyaşlarınız ile avuntu ettiniz, siz mutluluğu hak eden tek çiftsiniz. Lütfen 3 dakika seyredebildiğimiz sahnelerini kesmeyin, lütfen emeğe yazık” diyerek bu gidişata tepkisini dile getirdi.

İzlemek isteyenler için Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 65. kısmının tamamı:

.