Medya

Bir Zamanlar Çukurova’da yine mi aynı mesele!

apımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın hakikatleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ duyguların da asılların da alev aldığı bir kısımla ekrana gelecek! İki sezondur ATV ekranında perşembe gecelerinin doruğunda yer alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, üçüncü sezonunda, iyileri makûsluk, makûsları vicdan imtihanlarından geçiren öyküsünü anlatmaya devam ediyor.

YILMAZ VE ZÜLEYHA KAÇABİLECEK Mİ? İşte bu sual dizide o kadar çok soruldu ki… Neticede ikisi de kaçamadı ve oldukları yerde saydı… Dizinin hayranları da artık bu kaçma sorununu sosyal medyada tiye alıyor.
Ancak, buluşma yerine varmadan, yolunu öyle biri kesiyor ki, sanki dili yakalandı!

HÜNKAR VE YILMAZ ARASINDA NE YAŞANIYOR? Yılmaz, yaptığı her şeye karşın, Hünkar’ın onlara destek ettiğine ikna olamaz. Geçmişin acılarını unutması o kadar basit değildir.

Yılmaz, Hünkar’a hesap sormaya karar verir. Ancak bu hesaplaşma Hünkar’ı alevlerin içinde bırakacak bir vakaya dönüşecektir. Fekeli ile Hünkar ise bu olanların ardından bir defa daha yeniden avuntuyu birbirlerinde tespit ederler.
Sağlık Kurumunda, vekil başhekimliğinin ilk gününde, ilk icraat olarak Züleyha’nın ismini taşıyan tabelayı söktüren Müjgan bu haber ile yeniden delirir! Ortalığı sanki yakıp devirerek eve koşar! Fekeli de gelince, Behice gidişatı iyice mübalağa etir, yangına körükle gider! Ancak hala ve yeğen ilk defa Fekeli’nin bakmadıkları bir yüzünü bakarlar ve bu hareketleri için, büyük tepki alırlar.

DEMİR ZÜLEYHA’DAN VAZGEÇEBİLECEK Mİ?

Sevda ile yaşamaya devam eden Demir, Züleyha’ya ve çocuklarını özlemektedir.
Demir, Sevda’nın sözleri ile derinden sarsılır. Ama aşkın yerini uzun zaman evvel, bir savaşı kazanma hırsının aldığını kabullenmek istemez. Üstelik, Hatip’i de kaybettikten sonra tek uyum kaynağı Demir haline gelen Şermin’in onu duygularını ölçüp biçmek üzere yalnız bırakmaya hiç amacı yoktur!

“Ne pahasına olursa olsun, oğlunu geri almak için elinden gelen her şeyi yapar…”

68. Kısım 2. Fragmanı Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/qqhhZEBqzU

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 13, 2020

VE YILMAZ İLE ZÜLEYHA’NIN HİKAYESİNE SEVDA’DA DAHİL OLUR

Çukurova’da yeniden tüm vakalar birbiri arkası ortaya çıkacaktır.
Bunca yıldır birbirlerini yok sayan iki bayan, Hünkar ve Sevda, şimdi bu ihtimalsiz aşk öyküsü için yan yana kazanç! Sevda, Züleyha’nın hakkını korunmak için Hünkar ile karşılaşmayı göze alarak konağa kazanç ve herkesi afallamışa çevirir!

GAFFUR’A YİNE TENZİL-İ RÜTBE! ARTIK RAŞİT İLE TAŞIMA YAPIYOR!

Hatip vakasından sonra, iyice dengesi şaşan Gaffur, bir de Büyükhanım’ın Raşit’i işe almasına bozulunca, Saniye’nin gözüne iyi batmaya başlar.
Elbette Gaffur bu gidişatta dahi, vakayı değişik anlatmaya devam eder.

YILMAZ VE DEMİR ADNAN İÇİN BİR KERE DAHA SİLAHLARINI ÇEKİYOR!

Ufak Adnan’ın çevresinde bir kere daha tutuşan Yılmaz ve Demir arasındaki savaş, yeniden tüm cepheleri saracaktır. Artık Adnan’ın babası olduğunu bildiğinden Yılmaz, oğlunu Demir’in yanında bırakmamaya amaçlıdır. Züleyha’nın aşkından sonra bir de Adnan için karşı karşıya gelen Yılmaz ve Demir, yeniden silahlarını sürükler! Ve Çukurova’da bir kere daha silah sesi yankılanır!

Bir Zamanlar Çukurova 3.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu