Bir Zamanlar Çukurova’da öfke, ihanet var; geçmişin hesabı sorulacak!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova’da öfke, ihanet var; geçmişin hesabı sorulacak!
Bir Zamanlar Çukurova’da öfke, ihanet var; geçmişin hesabı sorulacak!

atv ekranlarının beğenilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova’nın 65. yeni kısmı izleyicilerle 24 Eylül Perşembe, başka bir deyişle bu akşam buluşacak. Dizide Hünkar’ın büyük hiddetine ve ortaya yakıp devirmesine tanık olacaksınız. Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Kerem Aşina, Nazan Kesal ve Furkan Palalı’nın kadrosunda yer aldığı dizi, 3. sezonuna da harika başlangıç yapmıştı. Reytingleriyle de isminden söz ettiren Bir Zamanlar Çukurova, 65.
Peki Neler yaşanacak? İşte dizinin yeni kısmından tüm ayrıntılar:

‘Cezaevinden çıkmış olsa da Demir’in gözündeki cezasını şimdi konakta sürüklemeye devam eden Züleyha, hala evlatlarına hasret! Demir, çocuklarını gizlemeye de Züleyha’yı cezalandırmaya da devam ediyor! Demir’in, ‘Züleyha’nın evde hizmetli olarak kalması’ emrine Hünkar dahi karşı duramadı.

“Nasıl özlemişim kokunu…”

65.Kısım 2.Fragman Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/8RDzsSqBI2

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 23, 2020

Soluk kesen kısmın finalinde Züleyha, Yılmaz’a reelleri anlattı! Yaşanan onca acıdan, kerelerce evlatları ile tehdit edildikten ve vefattan döndükten sonra, Züleyha her şeyi göze aldı ve Yılmaz’a, Adnan’ın babası olduğunu açıkladı! Yılmaz şimdi Züleyha’nın korktuğu gibi hiddetinden çılgına dönüp yakıp devirecek mi? Züleyha’yı ve oğlunu alıp gidecek mi? Züleyha, Yılmaz’ı durdurmak için ne yapacak?

Evladı için çoğu zaman şahsın mukadderatıyla oynamanın vicdan çilesini sürükleyen Hünkar, şimdi bir de oğlunun kalbine sapladığı acıyla baş etmeye çalışıyor! Senelerce eşinin vefasızlığını sineye sürükleyen Hünkar, aynı vefasızlıkla şimdi anne olarak karşı karşıya! Demir’in senelerdir Sevda’yla tasa ortağı olduğunu bilmesiyle geçmişiyle yeni bir hesaplaşmaya girişen Hünkar, ilk hesabı eşinin adıyla bakacak!

Çukurova’da vakasız gün geçmezken, Dr.
Haber, Şermin’e eriştiğinde, Hatip’in vefatıyla sarsılmış olan Şermin, iyice hakimiyetten çıkacaktır.

“Kimsin oğlum sen?”
65.Kısım Ön İzleme Yayında! 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/mskZ7tg45m

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 22, 2020

Hünkar, Demir’e ilk kere yaptıklarının kıymetini ödetmeye kararlı adımlar atarken, Demir de boş durmayacaktır! Demir, Adnan Yaman ile hiçbir zaman ortalarda görünmeyen Sevda’yı tüm Çukurova’nın bakacağı öyle bir yere götürecek ki Hünkar’ı sanki bir kere daha hançerleyecek.

Züleyha’ya ateş ettikten sonra, gergin bir bekleyişe giren Müjgan, gitgide daha çok korkmaya başlar.
Ancak bekleyişi çok uzun sürmeyecektir.

Kendisine yaptıklarının değerini parası ile ödetmek için Hatip’e oyun oynamaya kalkarken kendini katil olarak bulan Gaffur, yemeden içmeden kesilir. Düşüncelilik ve ağzından kaçırdıkları ile her an kendini ele verecek gibi duran Gaffur, Şermin ile karşılaştığında duydukları ile iyice sarsılır! Şermin’in kendini baktığını öğrenmese de fobisi gün geçtikçe çoğalacaktır.

Züleyha kurtulduktan sonra suların durulacağını uman Fekeli, düğüne gitmek için hazırlık yaparken aldığı bir haberle yeniden eline silahını almak zorunda kalır! Çetin ile günlerdir kendisini takip eden gencin peşine düşen Fekeli, Ankaralılardan şüphelenir ama hiç ummadığı biriyle karşılaşacaktır.”

.