Bir Zamanlar Çukurova’da gözyaşları arasında bir veda daha!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova’da gözyaşları arasında bir veda daha!
Bir Zamanlar Çukurova’da gözyaşları arasında bir veda daha!

Magazinn / Ayrıntı – atv’nin hoşlanılan dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova, 8 Ekim Perşembe akşamı izleyicilerle yeniden duygusal yoğunluğu yüksek sahnelerle buluşacak. Dizide dengelerin değiştiği zati 3. sezonun başından bu yana bakılıyor. Hünkar ile Demir’in artık birbirlerine düşman olması, Züleyha ile Yılmaz’ın Hünkar’a yakınlaşmasını sağladı.

Sevda ve Fikret karakterlerinin de katılması ile öykü daha da genişledi.İzleyicileri her hafta değişik duygulara çeken, sıvı bir senaryo var.
kısımda da kendisini gösterecek. Yeni yayınlanan fragmanda bir veda var ki, gözyaşları akıtacak. Hünkar hanım ile Züleyha’nın sanki anne-kız hallerine büründükleri o anlar izleyicilerin usunda çıkmayacaktır.

Züleyha, “Hoşçakal anne” diye gözyaşları eşliğinde Hünkar hanıma veda ediyor. O anlar da Hünkar’ın sezdiklerini Vahide Perçin, büyük ustalıkla canlandırıyor. Perçin’in diziden böleceği de ortaya çıkmıştı.
kısım itibariyle diziye veda ediyor. Yaklaşan bu can yakıcı vedaya Bir Zamanlar Çukurova hayranları acaba hazır mı?

Yılmaz ve Züleyha kaçıp başka diyarlara mı gidecek? Demir’in en büyük kaygısı da bu… Ayrıca Hünkar ile Fekeli aşkında da yeni gelişmeler, mutluluk rüzgarları esecek.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 67. kısımdan 2. fragman:

“Ayaklarımız bağlıysa, gönlümüzle gidelim…”

67.Kısım 2.Fragman Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/kGWkAjS6O5

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 5, 2020

.