Bir Zamanlar Çukurova’da gerçek ortaya çıktı, kıyamet kopacak!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova’da gerçek ortaya çıktı, kıyamet kopacak!
Bir Zamanlar Çukurova’da gerçek ortaya çıktı, kıyamet kopacak!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ üçüncü sezonuyla yine perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! Dizinin 66. yeni kısmından yeni görüntüler yayınlandı. Demir, Müjgan gerçeğini bildi… Züleyha’yı bir yerinizi inciten silahı ateşleyen şahıs Müjgan. Demir, elindeki resmi doküman ile Yılmaz’ın kapısını çalıyor ve eşini mapustan nasıl kurtaracağını düşünmesini açıklıyor.

Tüm Adana Hünkar ve Demir’in düğündeki hesaplaşmalarını konuşurken Behice, Züleyha’nın çıldırdığını da rivayet zincirine ilaveler.
Züleyha Gülten’e kendisini bir yere çarpanın Müjgan olduğunu kimseye anlatmamasını tembihlerken onları dinleyen birinden habersizdirler.

“Karını cezaevinden nasıl kurtaracaksın onu düşün Yılmaz Efendi…”
66.Kısım 2.Fragman Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/SPo7xdSNcC

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 30, 2020

Bir Zamanlar Çukurova, özel olarak inşa edilen 7 odalı konağı, birbirinden ihtişamlı evleri, 1970’li senelerin en gözde arabaları, uçsuz bucaksız çiftliği ve göz kamaştıran dönemin en şık elbiseleri ile öyküsü kadar prodüksiyonu ile de seyirciden bütün anekdot alıyor.

Demir, Dr.
Bu açıklamalara karşı Hünkar’ın da açıklayacakları vardır!

Düğünün ardından Çukurova’dan parçalayacak olan Sabahattin ve Jülide’nin karşılaşacağı tek vaka da ne yazık ki bu “Yaman Hesaplaşması” olmayacaktır! Adana toplum yaşamının bu hoşlanılan iki adı en mutlu günlerinden yeniden “Çukurova”nun gündemini tanımlayan “Yamanlar”ın hesaplaşmaları damga bir yerinizi incitecektir.

Her evde olduğu gibi, Fekeli konağında da gündemin birinci maddesi Demir ve Hünkar savaşı olsa da, Fekeli’nin misafiri gündemi unutturacaktır.
Fekeli, Ankaralı varsayırken peşine düştügü gencin yeğeni olduğunu bilince, onu alıp eve getirmiştir! Ve Behice’nin servet hesapları bozuluyordur.

Kent rivayetlerle kaynarken, Züleyha’nın gizemi açığa çıkmak üzereyken, Yaman Holding’te de bakanları afallamışa çevirecek şeyler yaşanır! Hünkar Yaman, holdinge yanında Yılmaz ve Fikret ile giriş yapar! Demir’i çıldırtan gelişmeler ard arda kazançken, Şermin Demir’i ziyarete kazanç! Bu arada kentin başka bir köşesinde Ankaralılar, Fekeli’i için bir ferman çıkarmak üzeredir! Tüm olan bitenin üzerine Demir de, Fekeli konağına şok edici bir ziyarette bulunacaktır!

Bir Zamanlar Çukurova 3.