Medya

Bir Zamanlar Çukurova’da böyle bir ölüm kimseye yakışmaz!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – atv ekranında 3. sezonuna eforlu adımlarla devam eden Bir Zamanlar Çukurova’da öykü o kadar süratli ilerliyor ve daha önceki enez halinden uzaklaştı ki, izleyicileri içine doğru daha da çok sürüklüyor… 67. kısmı geçen hafta yayınlanan dizinin reytingleri de iki haneli sayılara çıkmaya başladı. Daha Öncekine dönüşün işareti bu…

Mucize Hekim gibi eforlu bir rakibini dahi geride bırakan Bir Zamanlar Çukurova, bu gidişatı öyküsünün hala çok alaka çekici olmasına borçlu.
kısımda can vererek diziye veda edecek olması ise en büyük yeis kaynağı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayranları Hünkar karakterinin parçalayacak olmasından çok rahatsız. Bunu sindirmek hiç basit olmayacak. Hünkar’ın yanarak mı yoksa başka biçimde mi can vereceği de ehemmiyetli… Çünkü izleyiciler böyle bir makûs vefatı da bakmak istemiyor.

Dizinin 68. kısım fragmanında Hünkar’ın bir kulübenin içinde yangının ortasında kaldığı ve Yılmaz’ın da ona böyle bir vefatı yakıştırdığını görüntüleri bakabilirsiniz.
Ya yanacaksın ya yakacaksın der.”

Bir izleyici diyor ki; “Hünkar dizinin en eforlu karakterlerinden. Diziden çıkarsa gerçekten dizi çok noksan kalacak. Hünkar Demir’in özrünü dinlemeden can vermez umarım.”

Bir Zamanlar Çukuova 68. kısmı çok coşkulu. Dizinin hayranları 15 Ekim Perşembe akşamını iple sürüklüyor. İşte dizinin 68. yeni kısmından görüntüler:

“Ya yanacaksın, ya yakacaksın…”

68.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu