Bir Zamanlar Çukurova saf değiştirdi, hikaye birbirine girdi!

Takip Et:
Bir Zamanlar Çukurova saf değiştirdi, hikaye birbirine girdi!
Bir Zamanlar Çukurova saf değiştirdi, hikaye birbirine girdi!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın asıllaştırdığı ‘Bir Zamanlar Çukurova’ üçüncü sezonuyla yine perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! Dizinin 66.yeni kısmı 1 Ekim Perşembe akşamı yayınlanacak. Üçüncü sezona harika başlayan, hem öyküsü hem de aksiyonu bol sahnelerle izleyicileri her hafta ekran başına toplayan dizinin reyting neticeleri de iyi geliyor…

Bir Zamanlar Çukurova, özel olarak inşa edilen 7 odalı konağı, birbirinden şatafatlı evleri, 1970’li senelerin en gözde arabaları, uçsuz bucaksız çiftliği ve göz kamaştıran dönemin en şık elbiseleri ile öyküsü kadar prodüksiyonu ile de seyirciden bütün anekdot alıyor.
yeni kısmında da ehemmiyetli sahneler var. Peki neler olacak? Hünkar’ın saf değiştirerek Demir’in karşısına geçmesi dizide büyük başkalaşıma neden oldu. Ayrıntıları haberimizde tespit edebilirsiniz.

Demir, Dr. Sabahattin’in düğününde Sevda’yı “babasının hakikat eşi ve kendisinin ikinci annesi” olarak ibraz ederken, Hünkar da içeri girince, Çukurova’da yeniden günlerce konuşulacak vakalar başlar. Bu açıklamalara karşı Hünkar’ın da açıklayacakları vardır!

Düğünün ardından Çukurova’dan dağılacak olan Sabahattin ve Jülide’nin karşılaşacağı tek vaka da ne yazık ki bu “Yaman Hesaplaşması” olmayacaktır! Adana toplum yaşamının bu beğenilen iki adı en mutlu günlerinden yeniden “Çukurova”nun gündemini tanımlayan “Yamanlar”ın hesaplaşmaları damga bir yerinizi incitecektir.

FEKELİ KONAĞINDA İKİNCİ BİR FEKELİ!

Her evde olduğu gibi, Fekeli konağında da gündemin birinci maddesi Demir ve Hünkar savaşı olsa da, Fekeli’nin davetliyi gündemi unutturacaktır.
Fekeli, Ankaralı varsayırken peşine düştügü gencin yeğeni olduğunu bilince, onu alıp eve getirmiştir! Ve Behice’nin servet hesapları bozuluyordur.

ŞERMİN VE BEHİCE YİNE ŞEHRİN DEDİKODU ÇARKLARINI HAREKETE GEÇİRİYOR

Tüm Adana Hünkar ve Demir’in düğündeki hesaplaşmalarını konuşurken Behice, Züleyha’nın çıldırdığını da rivayet zincirine ilaveler.
Züleyha Gülten’e kendisini bir yere çarpanın Müjgan olduğunu kimseye anlatmamasını tembihlerken onları dinleyen birinden habersizdirler.

VE HÜNKAR “DEMİR – YILMAZ” SAVAŞINDA SAF DEĞİŞTİRİR!

Kent rivayetlerle kaynarken, Züleyha’nın gizemi açığa çıkmak üzereyken, Yaman Holding’te de bakanları afallamışa çevirecek şeyler yaşanır! Hünkar Yaman, holdinge yanında Yılmaz ve Fikret ile giriş yapar! Demir’i çıldırtan gelişmeler ard arda kazançken, Şermin Demir’i ziyarete kazanç! Bu arada kentin başka bir köşesinde Ankaralılar, Fekeli’i için bir ferman çıkarmak üzeredir! Tüm olan bitenin üzerine Demir de, Fekeli konağına şok edici bir ziyarette bulunacaktır!

Bir Zamanlar Çukurova 3.
kısımdan yeni görüntüler:

“Bizden çaldıkları yaşamımızı geri alacağız…”

66.Kısım Fragman Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/bq3p8msrbb

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 25, 2020

.