Medya

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin şahlanışı durdurulamıyor!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın hakikatleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ üçüncü sezonuyla yine perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! İlk iki sezonda da çok eforlu performans sergileyen dizi, Nazan Kesal ve Furkan Palalı’nın katıldığı üçüncü sezonunda da yeniden göz dolduruyor.

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, 67’nci kısmı ile Tüm Bireyler ve 20+ABC1 kategorilerinde en fazla izlenen yapım olarak dorukta yer aldı.
Totalde 10’lu reyting oranını geçen dizinin muhteşem bir şahlanışını izliyoruz. Dizinin öyküsü izleyiciyi öyle bir sardı ki, her haftayı iple sürükleyen hayranlar kısım süresince ekran başını ufalayamıyor. Sosyal medyada da çok konuşulan dizinin son kısmında yaşananlar ise

MÜJGAN’IN KORKTUĞU BAŞINA GELDİ, ZÜLEYHA’YI BIR YERINIZI INCITTIĞI ORTAYA ÇIKTI!

Demir elinde Müjgan’ın Züleyha’yı bir yerinizi incittiğini kanıtlayan ispat ile Fekeli konağını tazyike herkes şoke oldu.
Yılmaz korunuyor olsa dahi, öyküyü inandırıcı kılmak için ve Müjgan’ın ayrıldığını, paniklediğini de gördüğü için, bakan Behice, sanki asap krizi geçirerek konuşulanları hakaret kabul etti, Herkes, Müjgan’ı alıp şipşak Adana’yı terk edebilecekleri ile tehdit etti. Yılmaz gelip, Züleyha’nın anlattıklarını anlattığında dahi, büyük tepki gösteren Fekeli ise, canhıraş haykıran Behice’nin kolunda vaka gecesi baktığı kanı andırdı. Ve söylenenlerin doğru olabileceğini düşünerek Yılmaz’ı Demir’i savcıya gitmeden durdurmak üzere gönderdi.

FEKELİ GERÇEKLERİ ÖĞRENDİ

Behice, mağduru oynamayı öğütlediği Müjgan’ı İstanbul’a götürmeye kalktı ama Müjgan en sonunda katlanamayıp her şeyi itiraf etti.
Müjgan, Behice’nin tüm gayretine karşın, Züleyha ile yarışmaktan sıkıldığını ve boşanmak istediğini hem Yılmaz’a hem de baba dediği Fekeli’ye açıkladı.

YILMAZ VE ZÜLEYHA NİHAYET MUTLU SONA ERIŞIYOR MU?

Yılmaz, Hünkar’la buluşup payları, Müjgan’ı kurtarmak zorunda olduğu için alamayacağını anlattı. O sıralarda Adana’da ise Müjgan’ın Sabahattin’in yerine vekil başhekim olduğu haberi konuşuluyordu.

Hünkar ise Demir’in kendisine yaptıklarını o kadar unutamamıştı ki, minik konakta Yılmaz ve Züleyha’yı sarmaş gez baktı.
iki daha önceki sevgilinin buluşmasına dair sesini çıkarmadı

VE ZÜLEYHA, YILMAZ İLE KAVUŞMAK İÇİN KONAKTAN PARÇALADI

Demir, savcıya gitmemiş olsa dahi savcı kapısının önünde konuşulanları dinlediğinden soruşturma başlattı ve Züleyha’yı ifadeye çağırdı. Ama, Yılmaz’la kaçış tasarıları aksamasın diye Züleyha Müjgan’ı ele vermedi.

Ve nihayet buluşma günleri geldi.
Yılmaz ile kavuşmanın hayalleri ile giderken, yolunu öyle biri kesti ki, Züleyha’nın sanki dili yakalandı.

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonuyla yeniden her perşembe 20:00’de ATV’de.

Bir Zamanlar Çukurova – KÜNYE

Rejisör: Murat Saraçoğlu
Yapımcı: Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yapım: TIMS&B Productions
Senaryo: Yıldız Tunç, Ayça Üzüm, Atilla Özel, Selena Çağlayan
Müzik: Aytekin Ataş
Uygulayıcı Yapımcı: Emrah Karacakaya
Görüntü Rejisörü: Sedat Yücel
Genel Sanat Rejisörü: Nilüfer Balçık
Oyuncular: Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışkın,Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Mehmet Polat, Alayça Öztürk, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten ve Furkan Palalı ve Nazan Kesal

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu