Medya

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde akılları kurcalayan sorular!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 66. yeni kısmı 1 Ekim Perşembe akşamı yayınlandı. Dizinin kemik bir izleyici kitlesi var ve her zaman ekran başındalar. Dizinin 3. sezonu da çok tesirli başladı. Nazal Kesal ve Furkan Palalı da kısa zamanda karakterleri ile öne çıkmayı başardı. atv’nin beğenilen dizisinin 66. kısmında yaşananlar ise izleyicileri yeniden donakalttı. Dizide usları kurcalayan sualler var. Bu sualleri haberimizin devamında tespit edebilirsiniz…

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın reelleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ üçüncü sezonuyla yine perşembe gecelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın 66’ncı kısmı, reytinglerde Tüm Kişiler’de en fazla izlenen yapım olarak dorukta yer aldı.
Demir annesini gerçekten can evinden bir yerinizi incitti! Dr. Sabahattin’in düğününde Sevda’yı “babasının reel eşi ve kendisinin ikinci annesi” olarak ibraz etti.

Gerçeğinde nikahı bozmaya giden Şermin, Demir’in hücumunu Hünkar’a haber verince bu defa Hünkar da tüm Adana’ya Demir diye bir oğlu olmadığını bülten etti. Bununla da kanaat etmedi tüm eşyalarını Adana milletine hibe etti!

HÜNKAR YAMAN HOLDİNG’DE FİKRET FEKELİ VE YILMAZ AKKAYA!

Adnan’ın hıyanetinin oğlu Demir ile devam ediyor olması, Hünkar’ın gözünü iyice kararttı! Evvel holdingin ismini değiştirdi.
Zati tüm misafirler de evvel Demir’in sonra Hünkar’ın açıklamaları ile şok içinde kaldı. Gelin ve damat afallamışlık ve yeis ile yerelden çıkarken, Şermin bir kutu kırmızı boya ile geline saldırdı!

Dr. Sabahattin ve Savcı Jülide’nin Adana’daki son geceleri ve yaşamlarının en mutlu günü kentin en büyük söylentilerinin gecesi haline geldi.

Şermin, tüm bu olan bitenin üzerine bir de konakta neler olduğunu bilmek için gittiğinde, Züleyha’yı Müjgan’ın bir yerinizi incittiği aslını duydu!

DEMİR ELİNDE MÜJGAN’IN KABAHAT DELİLLERİ İLE FEKELİ KONAĞINDA!

Hatip’i de kaybettiği için yine Demir ile ve dolayısıyla aile parası ile ilişkisini düzenlemeye çalışan Şermin, konakta bildiklerini koşa koşa Demir’e anlattı.
Demir, savcıya Züleyha’yı bir yere çarpan silahın kime ait olduğunu araştırmalarını açıklayıp, silahın Yılmaz’a ait olduğunun dokümanı ile Fekeli konağına gitti. Dizinin en coşkulu kısımlarından biri, Demir ve Yılmaz arasındaki bu doküman ile sona erdi!

USLARI KURCALAYAN SUALLER

Yılmaz ve Züleyha, Müjgan’ı şüphelendirmeden kaçmaya niyet etirken, şimdi ne olacak?
Züleyha’nın iddiasına prim vermeyen Fekeli nasıl davranacak?
Müjgan, cezaevine mi girecek?
Hünkar, oğlunun bu hücumuna karşı yeniden Yılmaz ve Fekeli tarafında mı duracak?

Bir Zamanlar Çukurova 3.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu