Medya

Bir Zamanlar Çukurova 69. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Adnan’a Ne Olacak?

Atv’nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 68. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Züleyha’nın karşısına Demir, çıkıyor ve onun kaçtığını kavrıyor. Onu, çocuklarla beraber alıp Sevda’nın konağına götürüyor. Yılmaz da, Züleyha’nın gelmemesinden Hünkar’ı yargılayıp ona alıp bir kulübeye götürüyor ve ateşe veriyor. Hünkar, son anda yanmaktan kurtuluyor. Züleyha’da, Hünkar’ı yargılayıp ona bıçak sürüklüyor.
Demir, konağa dönüyor ve ilk işi Adnan’a sünnet düğünü yapmak oluyor. Bunu dinleyen Yılmaz. Demir’in karşısına çıkıp silah sürüklüyor ve oğlunu istiyor. O sırada Adnan’ın odasından silah sesi geliyor. Adnan’a ne olacak?

Perşembe Dizileri 2020

Adnan’a Ne Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova 69. kısım fragmanı henüz yayınlanmadı. Yılmaz, oğluna Demir’in sünnet düğünü yaptığını dinleyince sabredemeyip Yamanların konağını basıp Demir’in karşısına çıkıyor ve ondan oğlunu istiyor.
Bütün Yılmaz, silahının tetiğini Demir’e sürükleyeceği sırada yukarıyadan silah sesi dinleniyor. Adnan, oynadığı silahı patlatıyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 68. kısım son sahne…

“Adnan benim oğlum…
Onu, doğduğunda ben kucağıma aldım.”#İntikamAteşi #BirZamanlarÇukurova @timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/eirMsRZd8R

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi October 15, 2020

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 68.
Onu ve çocukları alıp Sevda’nın konağına götürüyor. Sevda, Demir’i durgunlaştırmaya çalışıyor. Hatta sert çıkıp onun babasına değil annesine benzediğini açıklıyor. Yılmaz, Hünkar’ın Demir’e kendilerini ispiyonladıklarını düşünüp konağı basıp, onu bir kulübeye götürüyor.

Kulübeyi ateşe veren Yılmaz, onun kendilerinden çaldıkları yaşamın intikamını almaya çalışıyor. Ama Fekeli’nin gelmesiyle Hünkar, yanmaktan kurtuluyor.
Ona hiç güvenmemesi gerektiğini bir defa daha anladığını açıklarken Sevda, geliyor ve Hünkar’ın suçsuz olduğunu Demir’e Şermin’in açıkladığını kulaklarıyla duyduğunu açıklıyor.

Züleyha, Hünkar’a sarılıp ondan özür diliyor. Demir’e de konağa gelmesi için açık kapı bırakıyor. Yılmaz, Müjgan’dan boşanmak istediğini açıklıyor. Ama Müjgan, kabul etmiyor. Demir, konağa geldikten sonra hemen Adnan’a sünnet düğünü yaptırmak istiyor ve hazırlıklar başlıyor.
Ona kimin oğlunun sünnet düğünü yaptığını sorup silahını sürüklüyor. O sırada Adnan, Demir’in bıraktığı silahla oynarken silah ateşleniyor.

Bir Zamanlar Çukurova 68. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Yılmaz Oğlunu Almak İçin Demir’e Silah Sürüklüyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu